Emily Pierková a tajomné zrkadlo

Obyčajné dievčatko v neobyčajnej rodine... Emily je nadšená predstavou života v dome plnom dverí do vílieho sveta. Dokonca medzi vílami aj vyrastá. Zo všetkého najviac si praje, aby tiež mala čarovné schopnosti svojich rodičov a súrodencov, najmä keď sa musí porátať so spolužiačkami, ktoré si ju v škole neustále doberajú. Dokáže v sebe objaviť štipku mágie?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/263367/emily-pierkova-emily-pierkova-a-taj-0Ah-263367.jpg 4.311

Emily Pírková (2.)

Emily Feather and the Secret Mirror

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Emily Pierková a tajomné zrkadlo

agatha2
30.12.2016

Další série od paní Webové není špatná, ale Rose to prostě není. Emily je nicméně moc milá holčička, celá její kouzelná rodina je také moc fajn, ale znovu se musím opakovat, není to Rose....kdo bude číst jako první sérii Rose, myslím si, že bude se mnou souhlasit.

Alča31
01.09.2016

Úžasné tolik kouzel, magie a zábavy nechápu kam na to ta holly chodí je génius .
Rozhodně kupte uděláte dobře. Ale nezapomente na ostatní díly jako emila pirkova schody ke hvězdám už sem zvědavá o čem je :-). Tak kupte.
A pěkně počteníčko:-)

Legolaska2007
07.05.2016

Tato kniha se mi velice líbila, protože jsou tam samá kouzla spousta napínavých chvílí. Doporučuji všem holkám.

Sárče
06.04.2016

Je to krásná kniha plná kouzel.