Škola baletu

Škola baletu https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310734/bmid_ella-a-jeji-deniky-2-skola-baletu-Qty-310734.jpg 5 7 3

Ella a její deníky série

POZOR POZOR: Budete číst o mých ABSOLUTNĚ NEJVĚTŠÍCH TAJEMSTVÍCH. Dá se vám věřit? Jestli jo, tak fajn. Jmenuju se Ella a tohle je můj deník. Ella sní o hlavní roli v programu baletního vystoupení, ale také chce, aby ji už všichni brali vážně. Koneckonců je v páté třídě! Když začne PRORADNÁ KRÁLOVNA PEACH chodit do kroužku gymnastiky a předvede na školním hřišti ÚCHVATNÉ salto vzad, celá škola propadne novému šílenství. Hodí Ella za hlavu svou lásku k baletu? Dokáže se nakonec skamarádit s Peach a nejlepší kámoškou Zoe, která ji tak zradila? Kniha pro čtenářky cca od sedmi do deseti let. A je plná vtipných dvoubarevných ilustrací. Můj milý deníčku. PROMIŇ, ale tohle NENÍ prostě nějaký další deník, protože: holkám, které milují Toma Gatese a Deník Mimoňky, SE BUDOU MOJE DENÍKY STRAŠNĚ LÍBIT!... celý text

Lulu@
18.03.2024 5 z 5

kniha se mi líbila ale zklamalo mě že Ella začala chodit do twisters místo baletu

anna.zahy
29.02.2020 4 z 5

Bylo to o tom, že Ella chtěla být královnou víl v baletním představení, ale pak jí madame Fryová řekla, že by mohla trénovat malé baletky. Ella zaváhala a nakonec řekla, že ano. Když madame Fryová říkala jména v baletu V Čarovném lese, Ella musela být kámen a to se jí nelíbilo. Ale pak se s rodiči rozhodla, že přestane chodit na balet, ale začne chodit na twister (gymnastiku).
Není to špatné, ale není to tak dobré jako jiné knížky, které jsem četla.

Knižní střípky
05.11.2016 5 z 5

Knihu četla má osmiletá dcerka a tak moc se jí libila, že mi ji dala, abych si ji také přečetla, což já dělám moc ráda....a Ellyiny deníky se mi líbily, jsou vtipné, jsou psány jednoduchým jazykem, doplněné spoustou vtipných a popisných ilustrací....doporučuji pro holčičky tak kolem 8 let

Meredith Costain
australská, 1955