Dvojitá dávka odvahy

Dvojitá dávka odvahy https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288346/bmid_dvojita-davka-odvahy-IEb-288346.jpg 4 14 2

Ella a její deníky série

Pozor pozor: Budete číst o mých absolutně největších tajemstvích. Dá se vám věřit? Jestli jo, tak fajn. Jmenuju se Ella a tohle je můj deník. Čtenářům od sedmi let se určitě budou líbit historky ze školního hřiště, o různých lumpárnách, tělocviku, módě, kamarádství a každodenním životě senzační páťačky.

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Ella Diaries 1: Double Dare You , 2015

zuzi1162
zuzi1162
06.01.2020 5 z 5

Cetla jsem s dcerou. Libi se mi jednoduchy styl casto doplneny o maluvky. Jedine, co bych vytkla prekladatelum je, zda by nestalo za zvazeni pouzit jine jmeno pro zapornou hrdinku. Obecne mi nevadi, kdyz v knihach zustavaji pudovni jmena, ale zrovna jmeno Peach cteno "píč" mi neprijde prilis vhodne zvlaste pro cilovou skupinu. Nastesti dcera jeste nemusi delta ve skole referaty, ale umim si predstavit, jak tam stoji pred celou tridou a ostatni decka se hyhnaji pri vysloveni tohoto jmena. Proti jmenu samotnemu nic nemam :), ale to v nasem jazyce bohuzel asociuje nehezke slovo a z tohoto duvodu bych se mu v detske literature vyhnula resp. bych jako prekladatelka zvolila s uvazenim vyse zmineneho pouzit jine jmeno.

Knižní střípky
Knižní střípky
05.11.2016 5 z 5

Knihu četla má osmiletá dcerka a tak moc se jí libila, že mi ji dala, abych si ji také přečetla, což já dělám moc ráda....a Ellyiny deníky se mi líbily, jsou vtipné, jsou psány jednoduchým jazykem, doplněné spoustou vtipných a popisných ilustrací....doporučuji pro holčičky tak kolem 8 let

Meredith Costain
australská, 1955
2016  86%Dvojitá dávka odvahy
2016  90%Škola baletu
2017  80%Splněný sen
2016  88%Miluju zvířátka

Kniha Dvojitá dávka odvahy je v