Elixír mládí

Elixír mládí https://www.databazeknih.cz/img/books/83_/8338/elixir-mladi-8338.jpg 4 206 43

Život mladé lékařky Toby Harperové plyne celkem poklidně, i když je poněkud neobvyklý. Většinu nocí totiž tráví na pohotovosti malé nemocnice na okraji Bostonu, zatímco ve dne pečuje o svou matku, která je postižená duševní nemocí. Vše se zvrtne v okamžiku, kdy na pohotovosti zmizí za nevysvětlitelných okolností muž, kterého tam dovezla policie.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

Life support , 1997

jasmína
13.06.2012 3 z 5

Souhlasím se skuelnkou, závěr knihy mi taky přišel hodně rychle vyřešen, ale jinak se mi četba knihy líbila, chvilkama horor, sci - fi, detektivka, láska, nechybělo tam snad opravdu nic :)

skulenka
11.02.2012 4 z 5

Opět mě Tess nezklamala, avšak měla jsem pocit, že konec byl rychle napsán či redakčně upraven, zkrácen. Na posledních stránkách se najednou vše rychle událo, vyřešilo, chybělo mi tam vysvětlení posledního podstatného detailu. Tematicky je kniha až strašlivě aktuální, i když její vydání se datuje o více jak 10 let zpátky.

RADOST
08.01.2012 4 z 5

Napínavá četba, thriller o genetických pokusech. Fikce nebo jedna z cest, kterými by se mohl vědecký výzkum ubírat?

lékařské prostředí thrillery

Tess Gerritsen