Šepot mrtvých

Šepot mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/380634/bmid_sepot-mrtvych-T6m-380634.jpg 4 624 116

Elitní klub králů série

Král králů, vychovaný k vládnutí, to je Bishop Vincent Hayes. Bezohledný, nebezpečný, krutý, i jeho však lze zranit. A když ho dosud loajální bratři z Elitního klubu zradí, je z toho třeba vyvodit důsledky. Madison ztrácí půdu pod nohama, vykořeněná a ublížená kope kolem sebe. Zlost a žárlivost však musí ustoupit stranou, když přijde útok z jiné strany a vynoří se staří nepřátelé i ztracení přátelé. Tajnosti a lži bolí, pravda a odhalení však zraňují ještě víc. Dokážou si oba mladí rebelové odpustit a vykročit na společnou cestu?... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Tacet a Mortuis , 2018

ivetapl
05.05.2021 4 z 5

Bože ️
Já to žeru.Jako, přiznávám, že už Amo do hlavy radši vidět nechci, ale tohle je dokonalost!
Je to zvrácené, šílené, zvláštní a dokonalé!!!
Já to moc rozepisovat nebudu, ale Ano miluju.
Ta ,, vyřazená scéna" byl mazec.
Jsem hrozně zvědavá na Malum, protože konec?!

Market116
02.05.2021 4 z 5

Ani tento díl nebyl vyloženě špatný...opět tu bylo zbytečně rozsáhlé množství erotických scén...ale to je prostě Amo Jones.
Jinak se mi líbilo, že děj rychle ubíhal...žádné zbytečné protahování a popisování.
Konec byl trochu smutný a celkem nečekaný. Proto jsem zvědavá na další díl, který bude tentokrát o Tillie a Neteovi.

janqa410
29.04.2021 4 z 5

(SPOILER) Stále zvrhlé, násilnické, plné sprostých slov, rozmazlených bohatých fracků, kteří vlastně ani neví co by. Dosud jsem nic podobného nečetla a možná i proto mě to tak chytilo a se čtením nemohu přestat. Bishop s Madison jsou vlastně takový dream team, až na to, že ideálního v jejich vztahu toho vlastně moc není. Ikdyž, v tomto díle už mám alespoň jistotu, že už i Bishop je v tom až po uši, což mě těší. Poslední Daemonova kapitola mě do děje opět hodila vidle - celou zbylou část knihy, kdy byl Nate, Bishop, Scarlett i Tatum zraněni (jen Tate snad ne smrtelně), jsem očekávala, kdy přijde nějaký dovětek, kde se dozvíme, že pohřeb byl pro více lidí. A nebo že vyjde najevo, že je zabít nejde? A to ještě musím zmínit, že Katsia vlastně přežije prvotní podřezání hrdla a umírá až na to druhé? Čekala jsem rozuzlení a to nepřišlo ani v podobě vysvětlení, že to vše se odehrálo v Deamonově hlavě, k čemuž já se tedy přikláním. Za tohle tedy nedávám plný počet, přesto hodnotím velice vysoko. Mě se to prostě líbilo a četlo se to skvěle. A nezařazená scéna? Zde jsem poslechla Amo a nečetla jsem. No, ale samozřejmě kecám, není nikdo, kdo by to nedočetl celé, a jestli to někdo tvrdí, tak stejně kecá. Každopádně, vyjadřovat se k takovému hardcoru nebudu, to by opravdu už nebylo vhodné - jen se nějak nemohu zbavil přirovnání "dupou si jak králíci". :-D

florentinas
25.04.2021 4 z 5

Opět další super díl série i když za mě zatím nejslabší..

AliceTief
21.04.2021 4 z 5

Nemůžu si pomoct ale Madi moc nemusím, vždycky když je nasraná tak leze k někomu jinýmu? Na to že jsou to ještě děcka, který se ani nedostali na vysokou je to skoro horor, totální fantasmagorie, ovšem mě ale zajímá pokračování...

Marfuška89
12.03.2021 5 z 5

Tato série je za mě hodně napínavá... Tam se furt něco dělo a pořád se něco odkrývalo...
Madison mě bylo hodně líto a i králů :( ... Moc mě mrzí, jak to dopadlo s Diamonem :'( ... A co se teprve děje u Tillie? Tak to se dozvíme ve volné pokračování Malum, na které se taky chystám :)

marta14
28.02.2021 4 z 5

Zase hrozně čtivé, miluju to! Ale stále jsem nějak nepochopila o co de v tom jejich klubu... A taky, jakto že tam byla kapitola v té ,,válce", kde někdo umřel, ale o kapitolu dál už žil... Asi jsem tam něco nepochytila, ale nevím proč, mi to ani nevadí. Čtení jsem si moc užila.

pavlikova9332
28.02.2021 5 z 5

Bezva čtení. Musela ksem cist pozorně. Daemona je mi líto. Jsem zvědavá co bude dál

Laf
10.01.2021 5 z 5

Dobré pokračování. Také čtivě napsáno, ale něco mi tam chybělo, co bylo v předešlých dílech. A konečně se vyjasnili i nějaké otázky z předchozích dílů, ale i tak jich zůstává dost k zodpovězení. Tak uvidím, co bude dál :)

pavla.ba
22.10.2020 3 z 5

Tento díl se bohužel tolik už nepovedl, dost se to vleklo a bylo to zbytečně natahované, čtivost zase nechyběla, ale něco tomu chybělo oproti předchozím dílům.

smejkalova.m
18.10.2020 3 z 5

Nechápu jak se tohle vůbec mohlo dostat na trh, nedává mi to smysl, občas některé pasáže jsou těžce mimo.

tynka65
18.08.2020 3 z 5

První díl mi sebral dech, ve druhém mě štvala hlavní hrdinka, ale ve třetím mě toho štvalo spoustu. Bylo to překombinované, přehnané a místy jsem děj absolutně nechápala... Jediný skvělý bod byl Bishop, tomu bych taky asi odpustila cokoli ...

Ketfl
21.07.2020 4 z 5

Upřímně jsem z téhle knihy úplně mimo, že ani nevím, jak ji vlastně ohodnotit. Asi tak nějak, jak jsem nastínila minule. Bože! Hnus! Zvrácenost! Děs! Nejradši bych knihu zakopala na zahradě, ale protože jsem musela vědět, jak to dopadne, tak jsem četla prostě dál. Nemůžu ani kvůli tomu nějak negativně hodnotit, protože zatraceně? Nemohla jsem se prostě odtrhnout.

Co mi teda ale absolutně nepobrala hlava, byl ten konec. Hrozně zmatečně napsáno. Nakonec jsem vydedukovala, že si to ten Daemon celé asi jen představoval v hlavě... nebo nevím, jak jinak pochopit, že se tam postřílí asi pět lidí, ale nakonec jsou všichni úplně fit a bez jakýchkoliv zranění?

Ta vyřazená kapitola úplně na konci, to už bylo značně na pováženou. Nevím a nechci ani domýšlet, kam to ta autorka do děje hodlala původně zařadit. :-D

Tu autorku bych ráda potkala, ta musí být něco hodně extra...

denniys
20.06.2020 1 z 5

Vůbec nechápu, proč to vlastně čtu, když od prvního dílu tuto sérii považuji za totální slátaninu..a tento díl nezklamal, povýšil děj na další úroveň stupidity..ještě že to je krátký a stačí číst jen každý 20.tý řadek..kdybych měla číst každý, nedočtu to nikdy..bohužel děj postrádá jakoukoliv logiku, smysl, souvislost a autorka trpí výpadky paměti..omlouvám se přívržencům knihy, ale sotva mě napadá horší série..ps: klidně doporučím něco, co si hvězdičky opravdu zaslouží

Kakatja
13.06.2020 5 z 5

Jako pořád dobrý, ale nějak vyměkli pánové. Opět odhaleno několik odpovědí, ale i nové skutečnosti a další otázky.

spoiler

To co se stalo na tom ostrově mi přišlo zmatečně napsaný, jeden postřelený do hrudi a druhý je pobodaný do břicha a skoro umírají, třetí mezitím umře, všichni řeší toho třetího včetně těch dvou zraněných. A pak ani zmínka - no nevím po průstřelu hrudníku jsem za 10 minut fit a nastupuju do letadla???
A ten pornografický konec ??? To mi přišlo moc.

Saskiova11
09.06.2020 5 z 5

Super knizka..precitana za par hodin. Odporucam

Lenka_S
16.05.2020 3 z 5

I kydž miluju knihy psané z různých pohledů, tady mě to zklamalo. Sérii to notně ubralo na záhadné temnotě, až zvrácenosti příběhu a sklouzlo to do rutiny tohoto žánru. Přesto jsem rozhodnutá dočíst celou sérii, protože zbývá ještě spousta nezodpovězených otázek.

Shinju
14.05.2020 3 z 5

Tuto knižní sérii jsem přečetla velmi rychle. Na knize mě lákalo to tajemno. Přestože bylo neustále tvořeno tím, že nikdo hlavní hrdince nechtěl nic říct. Neustálé ptaní bez odpovědí. Také jsem se trochu těšila, že to bude více fantazii, že hlavní hrdinové budou nadpřirozené bytosti, ale byli to jen obyčejní kluci (ranění tím, že se narodili do sekty, která se řídila dávným příběhem). Ale i přesto celý příběh nezklamal.

Petraj365
05.05.2020 1 z 5

Tak já nevím..četla jsem první i druhý díl. První byl super, protože se mi líbilo to tajemství. Chtěla jsem vědět o co jde. Druhá se mi líbila ještě víc. Přečetla jsem jí za den, ale tato třetí nevim. Je to stále dokola, nemůžu se začíst a je to takové zdlouhavé. Knihu odkládám a snad někdy dostanu chuť jí dočíst.

Martina1988
21.04.2020 5 z 5

Akože, všetko super, ale už ma začala nudiť hlúposť hlavnej hrdinky... dookola to iste. Sme za dobre- všetko super, pohádame sa- opijem sa a vyvediem nejakú hlúposť... okrem toho sa mi veľmi paci dynamika deju, odhaľovanie tajomstviev a opis sexuálnych scén.