Elektrické instalace v dřevěných budovách a rekreačních chatách

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příručka je zaměřena hlavně na rekreační chaty panelové i srubové a má být skutečným rádcem při všech pracích týkajících se elektrizace chat a dřevěných budov všeho druhu. Kniha učí čtenáře správně volit bezpečnou a spolehlivou elektrickou instalaci v dřevěných budovách. V dalších kapitolách se pojednává přehledně o platných předpisech a normách týkajících se této problematiky a ukazuje na několika příkladech řešení elektrických přípojek, vnitřních rozvodů, přináší návody k bezpečné obsluze, údržbě a ochraně před bleskem. Kniha je určena nejen montérům a mistrům, nýbrž i majitelům chat, národním výborům, požárním a jiným orgánům. 144 stran, 91 obrázků, 7 tabulek. Vydání druhé, upravené....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/102373/elektricke-instalace-v-drevenych-budovach-a-rekreacnich-chatach-102373.jpg 51
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Elektrické instalace v dřevěných budovách a rekreačních chatách

Hou_Ba
18.07.2021

Vynikající kniha, která podrobně seznámí čtenáře s elektrifikací dřevostaveb - převážně dřevěných chat. Ač se jedná o starší titul, čtenář zde najde skutečně vše, co by mohl potřebovat. Veškeré základy, jak tahat kabely, jaké používat (v dnešní době si to musíte jen přizpůsobit současným normám), jak připojit zásuvky, uzemnění, hromosvod a část o bezpečnosti práce.

Jako snad jediný titul na trhu, obsahuje i instalaci bytové rozvodnice, tedy "tajemství", které Vám dnes žádný elektrikář zdarma neprozradí.

Pro šikovné kutili, co ctí bezpečnost a co nechtějí čekat dva roky, než se k Vám nějaký elektrikář uráčí na opravu čehokoliv, nutnost.


Štítky

elektroinstalace

Autor a jeho další knihy

František Soukup
česká, 1903 - 1972
1955  Elektřina nepromíjí!
1959  Elektřina slouží i škodí
1969  Elektrické instalace v dřevěných budovách a rekreačních chatách
1966  Údržba elektrických zařízení
1971  Zkoušky elektrotechniků
1972  Elektřina v našem životě

všech 10 knih autora

Kniha Elektrické instalace v dřevěných budovách a rekreačních chatách je v

Přečtených1x
Knihotéce2x