Elegie pro ovečku 3

Elegie pro ovečku 3 https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45191/elegie-pro-ovecku-45191.jpg 3 32 4

Elegie pro ovečku série

Zatímco Kazunu sužují náhlé a nezvladatelné záchvaty touhy po krvi, jeho tak dlouho ztracená sestra Chizuna mu odhaluje tajemství jejich minulosti. A čím si jsou oba sourozenci navzájem bližší, tím víc se odcizují okolnímu světu... A jediný lék na jejich strašlivou žízeň může snadno zničit všechny, které milují.

Literatura světová Komiksy Fantasy
Vydáno: , Talpress

Lament of the Lamb 3 , 2002

Alex.Barunka
08.01.2020 2 z 5

Elegie pro ovečku část třetí konečně začala tak, že by z toho mohlo i něco být, no nakonec se ukázalo, že nemohlo. Kresba beze sporu není jedna z nejlepších, a příběh, který už konečně dostal nějaký smysluplný tvar naprosto potopilo nesmyslné depresivně-pubertální chování hlavních postav navíc okořeněné o emocionálně labilními záchvaty.

HAL
20.11.2013 3 z 5

Emoupíři na střední škole. Veskrze se tam vůbec nic neděje, jen jsem pořád čekal kdy začnou světélkovat. Tedy tak ultimátně zoufalé jako Twillight to není, ale celé upírství je zde spíše zbytečnost navíc nad úplně obyčejným rozborem dysfunkční rodiny a vztahů v ní. Ale je to prostě dost nezajímavá nuda.

tsal
26.08.2013 4 z 5

Zatím nejlepší díl. Z velké části za to může rozebírání Čizunina vztahu k jejímu otci a nyní i bratrovi. Vzrůstá nám tu trochu incestní sexuální napětí a dobudovává vyhrocenou atmosféru sourozeneckého vztahu. Člověk se při čtení nemůže zbavit pocitu, že jsou na cestě do pekel.

pikilo
24.07.2013 3 z 5

Místami mi to přijde přehnané, až trapné. Nejvíc se mi líbí scény když jsou všichni na sebe naštvaní :D

upíři manga incest

Kei Toume