Dýchání jako živoucí dění

Dýchání jako živoucí dění https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/415305/bmid_dychani-jako-zivouci-deni-9EI-415305.jpg 3 3 2

Kniha obsahuje řadu vyobrazených dechových cvičení, ale bez vykonstruovaných dechových technik. Jde pouze a jen o to, poznat vlastním prožitím přirozený, původní dech, přijmout jej a dát mu možnost, aby se rozvíjel. Každý člověk má svůj dechový rytmus, odpovídající jemu samému, jeho osobnosti. Většinou si přitom svůj dech brzdí, překrývá, potlačuje, brání mu v plném rozvinutí. Hloubka, přirozenost a harmonie dýchání souvisí se schopností vnitřního soustředění, uvolněného odevzdání se vědomí, že jsme neseni přirozenými přírodními silami.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl
Vydáno: , Kazda

Atmen. Ein lebendiges Geschehen , 2004

Iki1
09.08.2019 2 z 5

Kniha na první pohled dost zbytečná, ovšem obsahuje značné množství různých cvičení. Ta by měla při pravidelném používání zlepšit naše dýchání. No, v každém případě bude podstatnější čerstvé povětří.

Danafantom
02.03.2016

Z téhle knížky jsem si přinesla zdánlivě banální objev: když se chci pořádně nadechnout, musím nejdřív pořádně vydechnout. Díky, Susanne, už se mi dýchá lépe. A tak si, přátelé, taky pěkně vydechněte ;-)

Autorovy knížky

Susanne Barknowitz
rakouská, 1952
2014  53%Dýchání jako živoucí dění

Kniha Dýchání jako živoucí dění je v