Dvojí tvář

Dvojí tvář https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/169225/bmid_dvoji-tvar-7cz-169225.jpg 4 152 34

Když se patnáctiletá Kim seznámí se záhadným a přitažlivým Lukasem, nemá ani tušení, že chodil s její starší sestrou Ninou, kterou před dvěma lety našli mrtvou – s třpytivou vážkou na obličeji. Kim se do Lukase zamiluje. Neustále ale pochybuje o tom, zda mu může důvěřovat. Ve chvíli, kdy chce na svoje obavy zapomenout, zmizí další dívka. Rozum jí napovídá, aby byla opatrná… Co když je ale všechno jinak, než si myslí?... celý text

Literatura světová Thrillery Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

Schattenflügel , 2012

KnihomolTerka
04.08.2016 5 z 5

Napínavá kniha od začátku do konce

andyval
26.07.2016 5 z 5

Kniha se mi strašně líbila a celkově mám tuhle sérii ráda. Akorát jak jsem už těch thrillerů přečetla několik, tak jsem už na začátku odhadla kdo je vrah. Ale vzhledem k tomu, že thrillery fakt můžu a líbí se mi, když je v nich zakomponovaná i láska, tak dávám 5 hvězdiček.

Maus
16.07.2016 5 z 5

Opět moc pěkná kniha. Pro mě takové odpočinkové čtení. :)

KaileyBlot
27.06.2016 5 z 5

Pěkný, napínavý příběh. Líbí se mi tyto záhadné knihy, kde si můžete tipovat, kdo je vrah :)

Michelle.1995
04.04.2016 4 z 5

Velmi čtivá kniha, líbila se mi asi nejvíce z edice těchto thrillerů od Fragmentu. Napínavá až do konce a závěr nepředvídatelný. Knihu jsem měla přečtenou během jednoho dne. Kim mi byla sympatická a ani Lukas mi nevadil. Celkově moc povedená kniha

Madlenkačte
31.03.2016 4 z 5

Rychle a jednoduše se to četlo a byl to hezký příběh.

Gabriela2106
23.03.2016 4 z 5

Knížka je skvělá :)) Každého bavit nemusí ale mě ano :) Jestli máte rádi napínavé a ''záhadné'' knížky určitě doporučuji :)

milunka21
26.02.2016 5 z 5

Pekna oddychovka

minimonisek
22.01.2016 3 z 5

Do knihy jsem se nemohla pořád nějak začíst. Jinak mi připadá jako průměr, už nejsem ta věková kategorie, které je určená. Jinak super příběh s ponaučením. Čtenář bude překvapený, kdo je zodpovědný za všechny vraždy.

baraluk
12.01.2016

Četla se dobře. :)

Barat
03.06.2015 5 z 5

Krásná, jednoduchá, napínavá. Lukas mi sice celkově v příběhu moc neseděl, ale do překvapivého konce zapadl krásně. Místy mi naskočila i husí kůže. Taková kniha do kapsy, když se hodně nudíte. Rozhodně doporučuji.

zuzanagelnarova
09.05.2015 4 z 5

Dobrý ten konec mně moc pěkně překvapil :)

tinka99
25.05.2014 5 z 5

Tak tahle knížka byla moc prima:-)z této edice jsem začala asi před 4 lety číst "mrazivé léto", ale byla jsem malá a kniha mě nezbavila a přečetla jsem jen 2 kapitoly....ale zkusím to znovu a jelikož se mi tahle moc líbila, tak se těším..:-)

kleria
10.01.2014 3 z 5

Další thriller :). Na tuto knížku jsem se celkem těšila, již je to můj pátý thriller z této edice co jsem přečetla :)). Když se přiznám tak mě malinko začíná už trošku nudit, protože vždycky poznám kdo by to mohl být, v každé se mi to nepovedlo to ne, ale třeba v téhle jsem to věděla už v polovině knihy :). Tento thriller beru jako slabší z těch co vyšly. Pokud máte rádi napětí tak si knihu přečtěte ;)

detektivní a krimi romány napětí pro dospívající mládež (young adult)

Autorovy knížky

Kathrin Lange