Dva krůčky po mokrém písku

Dva krůčky po mokrém písku https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135892/bmid_dva-krucky-po-mokrem-pisku-erV-135892.jpg 5 254 91

Až do dvou let byla Thais úplně normální. Alespoň nic nesvědčilo o tom, že by tomu bylo jinak. Jednoho dne si však její matka na pláži všimla, že Thais chodí nejistě a vytáčí nožičku směrem ven. Zašla s ní tedy k lékaři, který jí po sérii vyšetření sdělil šokující zprávu. Její dcera trpí vzácnou genetickou nemocí, na kterou není lék, a zbývá jí jen několik měsíců života. Tehdy matka své dceři slíbí: „Budeš mít krásný život. Jiný než ostatní holčičky, ale život, na který budeš moct být pyšná.“... celý text

Literatura naučná Biografie a memoáry Příběhy
Vydáno: , Motto

Deux petits pas sur le sable mouillé , 2010

Aja12
28.07.2013

Moc smutná knížka, několikrát jsem musela knížku odložit, protože jsem prostě nemohla číst dál.

čohynka
09.04.2013 5 z 5

Krásné, smutné, plné emocí... Taky jsem přišla o mimčo, tak jsem byla svým způsobem ráda, že si můžu přečíst o zkušenosti jiné matky.. Ikdyž si tu knížku asi víckrát nepřečtu, přesto byla skvělá, úžasné, jak se s tím rodina poprala..

Griotka
21.03.2013 5 z 5

Neuvěřitelná kniha, neuvěřitelný příběh! Smutné, krásné, nepředstavitelné a úžasné!

sluninka
09.03.2013

Příliš smutné. Knihu si ale určitě znova nepřečtu.

macer1991
06.03.2013 4 z 5

Velmi smutna kniha , tažka . Ale nie vzdy sa mi pacil pristup mamičky k umieraniu svojej dcery . ....

adajka
29.01.2013 5 z 5

Nádherně napsaná knížka o jedné z nejtěžších ran osudu - smiřování se s umíráním svého dítěte. Doporučuju hodně kapesníků, přestože knížka přináší i ohromnou sílu.

RomanaH
12.01.2013 5 z 5

asi nejtěžší kniha, co jsem četla...

Niki
10.01.2013 5 z 5

Velmi smutný a emotivní příběh.

hata21
05.01.2013 5 z 5

Jak dokázat přežít umírání svého dítěte? Bolestný příběh ze skutečného života. Ukazuje, jaká je skutečná hodnota života a co je pravá láska. Knihu jsem přečetla jedním dechem a ač jsem pro slzy často skoro neviděla, rozhodně si jí chci přečíst znovu.

Hanin
05.01.2013 5 z 5

Velmi smutný příběh. Nedoporučuji číst ve společnosti ostatních.

superrodina
21.09.2012 5 z 5

Něco tak bolestného a smutného jsem ještě nikdy nečetla. Doporučuji mít u sebe hromadu kapesníků