Důvodné pochybnosti

Důvodné pochybnosti https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460531/bmid_duvodne-pochybnosti-khh-460531.jpg 4 648 123

Prominentní právník Andrew Hamilton má ohledně žen jasné požadavky: líbí se mu blondýnky s pěknými křivkami a vyžaduje, aby nelhaly... Andrew nemá čas na romantické vztahy, proto uspokojuje své potřeby anonymním dopisováním po internetu a sexem se ženami, se kterými se seznámí on-line. Jeho pravidla jsou prostá: jedna večeře, jedna noc, žádné opakování. Jde jenom o nezávazný sex, nic víc, nic míň. Aspoň to tak bylo, než poznal Alyssu. Domníval se, že je vystudovaná sedmadvacetiletá právnička a zcela neatraktivní sběratelka knih. Pozdě v noci se spolu radili o právních záležitostech a Andrew se jí s důvěrou svěřoval se svými milostnými eskapádami. Jenže pak přišla do jeho firmy na pohovor – jako vysokoškolská stážistka – a všechno se zatraceně změnilo.... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Reasonable Doubt , 2014

Grohlinka
08.07.2021 2 z 5

Knížka se četla dobře, to se jí musí nechat, ale... ale hlavní hrdinka je prazvláštní tvor, který nemá absolutně žádnou sebereflexi, takový ten typ člověka, kterého vyhodíte dveřmi, on to ale stále zoufale nechápe a přileze oknem, když je nejhůř i kanálem, až se Vám ho zželí a radši si ho necháte, jen abyste měli aspoň chvíli klid. To, co hlavní hrdinka předváděla na jednotlivých baletních konkurzech vypovídá o všem, zejména o její povaze, pevně doufám, že takoví lidé, takovým způsobem nikdy žádné místo nikde nezískají, ač se obávám, že se mýlím. Andrew či Liam je málem nejlepší právník ve státech, ale jinak je to vlastně docela hlupák trpící rozdvojenou osobností. Taková pohádka pro dospělé se spoustou divného sexu, který není ani romantický ani moc sexy. Jako oddechové čtení se to přečíst dá, ale rozhodně Vás to ničím neobohatí. V rámci žánru se dají najít určitě lepší knížky, ale úplně na zabití to nebylo, spíš takové úsměvné.

,,Nevzpomínám si, že bych se učil, že někdo musí být oblíbený, aby byl úspěšný."

Coucouha
08.07.2021 2 z 5

Nemohla jsem se rozhodnout, jestli dát jednu nebo dvě hvězdičky. Nakonec dávám dvě - za čtivost a za to, že mě zajímal příběh Andrewa. Jinak to bylo celkem utrpení. Ten chlap byl totální psychopat a nakonci jsem si říkala, že ta ženská taky vlastně nebyla úplně v pořádku.
Celkově jsem četla od autorky Turbulenci - ta se mi celkem líbila a Výpověď spolu s Důvodnými pochybnostmi hrůza. Myslím, že už nic dalšího od autorky číst nehodlám.

astra3
07.07.2021 5 z 5

Taková klasická romantika. Oba hrdinové mi místy trochu lezli na nervy. Ale vcelku povedené dílko na 2 odpoledne u vody.

wielka
01.07.2021 2 z 5

Ja vam neviem, dievcata... som trochu v rozpakoch, ako ohodnotit tento pocin. Akosi ma to vobec nevtiahlo do deja, ani tie dialogy neboli nejako extra vtipne. Neviem. Namet vcelku zaujimavy, ale nemozem tvrdit, ze som sa od toho nemohla odtrhnut. Zatial bola od Whitney top kniha Vypoved. Howgh.

Irmgard
26.06.2021

tak Vám nevím děvčata, nedokázala jsem to dočíst, doufám, že je to celkově opravdu vycucané z prstu, protože kdyby mezi námi mělo být víc takovýchto magorů, tak nevím, jak to tu dopadne; takže za mě 0 hvězdiček, koupila jsem to omylem, nesnáším knížky o psychopatech

tami1
19.06.2021 5 z 5

Kniha si nehraje na žádné literární veledílo. Prostě dostanete přesně to, co od erotického románu čekáte. Žhavou jízdu nabitou jiskřením a sexem.
Moc se mi líbily prostřihy do minulosti a nápadité názvy kapitol spojené s právničinou.
Skvěle jsem se bavila.

knihomolkaJani
10.06.2021 5 z 5

Skvělá kniha! Jen mi trochu vadily veliké mezery v ději. Myslím, že šel dát do menšího časového úseku.. :) Ale jinak postavy jsou vykresleny do dokonalosti.

Mohu doporučit!

Maruš.D
09.06.2021 4 z 5

Kniha jako celek se mi líbila a hezky se četla, nicméně z ní mám i rozporuplné pocity. Andrew jako kretén začal a vlastně i jako kretén skončil. I přesto jsem ho ale měla ráda. To co si prožil je hodně drsné a nechápu, jak někdo jako Ava může existovat (nebo alespoň jak k ní autorka dostala inspiraci.. hnus!). To, jak se Andrew celou dobu choval k Aubrey mi nejdříve sedělo k jeho image, ale později už jsem nechápala, jak si to mohla nechat líbit. Nakonec to tak nějak chápu, ale stejně mi to přijde zvláštní. Kniha je vesměs romantická, ale rozhodně ne v tom klišoidním stylu. Docela fajn, zajímavé čtení.

happy19
07.06.2021 3 z 5

Emoce bez pocitu emocí...bylo toho moc najednou...na mě to působilo neuceleně...
Ale na další díla se těším ♡

„Nejšťastnější je ten, kdo má nejméně žádostí."

Domkar9116
07.06.2021 4 z 5

Nebylo to špatné, ale nějak mi tam něco chybělo. Příběh byl možná takový moc roztahaný. Děj nebyl špatný, ale takový neurazí nenadchne, ale je to moc dobře napsáno a čte se to samo. Doporučuji.

Knihajeradost
06.06.2021 4 z 5

Na knihu jsem se velmi těšila, protože mám tuhle autorku moc ráda, ale jsem trochu zklamaná. Námět knihy vůbec není originální. Dost mi to připomínalo jiné knihy z tohoto žánru. Asi jsem jich už přečetla hodně nebo nevím. Velmi chválím rozdělení částí a originální pojmenovávání kapitol.
Vím, že se jedná o erotický žánr, ale tu bych těch erotických scén trošku ubrala, i když byly skvěle popsané. Přišlo mi, že pak šel do pozadí celý příběh, který by jinak byl dost krátký a kniha by byla víc jak o polovinu kratší. Andrew byl sexem snad posedlý, za vším viděl jen sex, ale díky zábleskům z minulosti se postupně dozvídáme, proč se tak změnil. Aubrey mi někdy bylo docela líto, jak nikoho neměla. A ti její rodiče? Škoda slov. Nicméně, kniha se četla sama, stránky se otáčely jedna za druhou a i když bych konec uvítala více romantičtější, celý příběh se mi líbil. Myslím, že kdybych už neměla přečtených tolik knih z tohoto žánru, byla bych z ní více nadšená.

knihomolkaL
06.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Mám ráda knihy z právního prostředí a mám ráda téma šéf/sekretářka, stážistka, i když je to už trošku klišé. Proto se mi román Whitney G. moc líbil. No, romantiky tam tentokrát zas tak moc nebylo, vzhledem k tomu, jak se náš hlavní hrdina choval, ale zato sexu habaděj. A dobrého. Tudíž jsem nechápala, proč si exmanželka stěžovala a zahýbala. A také jsem nechápala, že když se hlavní hrdinové poprvé setkali tváří v tvář, že se okamžitě dle hlasů nepoznali. Toliko jen k malým nesrovnalostem.

Alieen
04.06.2021 3 z 5

Opět byl na knize nejlepší začátek, byl poutavý a čtivý, průběh a konec již tolik ne. Je to škoda, kniha měla dobře našlápnuto, nicméně solidní žánrový průměr.

Njangu
04.06.2021 5 z 5

Whitney opět nezklamala a knížka měla spád, přečetla jsem za jeden den. Doporučuji. Za mě super kniha.

katerina3329
02.06.2021 5 z 5

DOPORUČUJI

Petra38
01.06.2021 5 z 5

Naprostá pecka, nebyla ani jediná stránka ,kterou bych prostě a jednoduše nehltala! To ,že je Whitney poutavá vypravečka, se ví ale tohke předčilo mé očekávání. Vůbec nic tomu nechybělo...Humor? Ano. Vášeň? Ano. Tragédie? Ano. Happyend? Ano....Oba hrdiny jsem mohla poznat vcelku snadno, vcitění proběhlo dokonale. A Andrew? To je zmetek i kdyz je zamilovany ♡....takže za mě dávám bambilion hvězdiček ☆☆☆☆☆

Kiwicatko
26.05.2021 4 z 5

Na to, ze Andrew nesnasi lzi, lhal celkem solidne a dlouho. Moc se mi libily jeho pohledy do minulosti. Aubrey mi moc nesedla, ale znam i horsi zensky postavy, takze sem ji jakz takz zkousla.

lihate
25.05.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti:
morální nejistota týkající se viny obžalovaného

Panebože... Tohle bylo něco. Že je Whitney G. jedna z nejlepších ve svém oboru, mě přesvědčila už po několikáté. Konkrétně při každé její knize. Věděla jsem, že tuhle musím mít ve své knihovně a rozhodně toho nelituji. Její příběhy jsou propracované, plné emocí, zvratů, pocitů, pádu a vzestupů, zrady, lží a lásky... Jsou procítěné a hrozně dobře se čtou. Důvodné pochybnosti přesně tohle všechno splňují. Několikanásobně. Celou knihu jsem byla napjatá a stále jsem toužila vědět, co bude dál. Mínus, které knihy od Whitney G. mají je, že je vždy přečtu šíleně rychle.
Vlastně, jediné co by mě vážně zajímalo... Opravdu existují vzdělání muži na vysokých pozicích, kteří působí jen jako okouzlující a chodící ego? A přitom to nejsou úplní kreténi? Tohle mě zajímá u více autorek, především New York Times, a všechny ve své knize je mají. Třeba Božský bastard se mi vybavil, při slovních přestřelkách mezi Aubrey a Andrewem.
Už teď se těším, až budu knihu číst znovu a na všechny její další knihy. ️️️

"Některé lži je nutné říct a některé pravdy je nutné zatajit. Konečné rozhodnutí je na tom, kdo dokáže rozpoznat, co je co."

"Když je něčemu konec, poslední slova - ať dobrá, co špatná - už neudělají zatracený rozdíl."

"Některé vzpomínky nejde nikdy nahradit jinými."

petraLI
21.05.2021 5 z 5

Mě osobně se kniha líbila, ačkoli pár věcí mi na ní vadilo. Chvílemi autorka popisovala některé situace opravdu realisticky, vtipné momenty, dojemné momenty, taky erotiky bylo dostatek, ale ten konec....... celou knihu se k něčemu schylovalo, a nakonec NIC. To me zklamalo, tak tedy až na ten konec jsem spokojená.

ivetapl
21.05.2021 5 z 5

Upřímně nevím, co napsat.
Kniha se mi líbila. Moc. Ale něco mi tam vadilo a nevím co
Měla jsem pocit, jako bych něco podobného už někde četla. Nevím proč, ale viděla jsem v tom něco z Kontraktu, Božského bastarda a ještě něčeho...
Příběh jako takový byl opravdu skvělý a skvěle se četl.
Určitě si ho přečtěte, předchozí knihy od Whitney jsou úžasné
Tohle je také skvělé a třeba jen mně v tom něco vadilo, ale nevím proč, když vím, že to bylo super
Prostě si to musíte přečíst a udělat si také názor

erotika romantika seznamky právnické prostředí

Whitney G. (p)
americká, 1988