Znalost

Markus Leneth byl vybrán, aby se stal novým členem Akademie. Mocné a vlivné univerzity magie Prachu, stojící na ruinách padlé a tajemné civilizace. Prachem je pokryta celá zem, ovšem jen hrstka nadaných umí ovládnout jeho zvláštní moc. Budoucí adepti této prestižní školy jsou důkladně vybíráni, a pokud dokončí náročné studium, čeká je oslnivá kariéra královských vezírů či neporazitelných žoldnéřů. Naučí se Markus ovládat složitou a do posledního zaklínadla promyšlenou magii Prachu a objeví chmurnou pravdu o světě, která by jej mohla navždycky změnit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/480580/big_znalost-Vip-480580.jpg 4.26

Kniha Znalost

Kornout

Překvapivě dobré. Má to spád a dobře se to čte. Jen ten cliffhanger na konec.. mám rád uzavřené konce, ale chápu že jde o první díl. Doufám, že to autor v pokračování ukočíruje, protože svět je opravdu zajímavý a jsem zvědavý, jak to celé dopadne.

denisa6086

Po prologu jsem čekala, že kniha bude trochu temnější, než ve skutečnosti byla. Nicméně po přečtení pár stran mě příběh pohltil. Bavilo mě univerzitní prostředí, pojetí magie a kouzlení za pomoci prachu. Příběh je čtivý, líbil se mi překvapivý konec, díky kterému se těším na pokračování.

czpilar
13.12.2021

Další fan-fiction Harryho Pottera už fakt, prosím, ne!!! Podruhé jsem si koupil knihu kvůli reklamě na FB a podruhé jsem dostal HP fan-fiction. Pište ty anotace pořádně, ať to jde poznat, že to je HP fan-fiction, a já nebudu zbytečně utrácet peníze. Jo a tuhle ještě nedopsanou trilogii nebudu určitě dočítat.

witko
15.11.2021

Pro mě příjemné překvapení. Trochu mi dělá problém pochopit prachovou magii, je to určitě zajímavý způsob a jsem zvědavý na pokračování.