Dušinka, víla věcí

Dušinka, víla věcí https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182326/mid_dusinka-vila-veci-Ub4-182326.png 4 23 5

Sedm příběhů pro děti, které ví, že věci nejsou jen obyčejné předměty. Právě takové děti totiž můžou spatřit Dušinku, vílu věcí, a spolu s ní zažít nečekaná dobrodružství třeba uprostřed nákupu vyskládaného na kuchyňské lince, na neposluš¬ném oblaku z vyšlehaných bílků nebo na ledem pokryté klouzačce v obývacím pokoji. Příběhy napsala Ester Stará, autorka oceněných knih pro děti A pak se to stalo! a Chrochtík a Kvikalka na cestě za blýskavým prasátkem a ilustrovala přední česká výtvarnice Lucie Dvořáková.... celý text

kristeen
24.03.2019 4 z 5

Překvapivě milé a pěkně napsané. Zajímavé a nenásilné prolnutí reality s fantazií. Vhodné pro děti od pěti let.

zlatkr
02.11.2018 2 z 5

Knížka se mi na první pohled líbila, jak ilustracemi,tak nápadem. Když jsem ji malé četla,tak to bylo každou pohádku to samé a také stránky,kde nebyly ilustrace ji moc nebavily.

blimba
26.03.2015 3 z 5

Jazykove i vytvarne pekna kniha. Pribehy samotne me moc nebavily, ale holcicce se libily, takze ok.

bibi.r
06.03.2015 3 z 5

Zajímavý nápad i zajímavé ilustrace.

Brambram
28.04.2014 5 z 5

Krásná kniha po všech stránkách. Povedla se jak textově, tak graficky. Milé, fantazijní příběhy pro holky a kluky, kteří se nebojí snít, zkoumat věci za všech stran a věřit i v jiný než fádní svět dospělých.