Duše mrtvých nemluví

Někdo brutálním způsobem zabije oblíbeného faráře. Nezanechá stopy. A to je třetí případ pro dvojici vyšetřovatelů Annu Steinbachovou a Pavla Wagnera. V kulisách zimních měst, blížících se Vánoc a šedého prosincového počasí se odvíjí příběh spletité sítě zločinu. Stejně brutálním způsobem, za použití drátěné smyčky, jsou napadáni další lidé. Ti mají nečekanou spojitost se starší dvojicí, nejlepšími přáteli našich vyšetřovatelů. Nikdo by nečekal, že stopy vedou právě k nim a k tajemství, které po řadu desetiletí skrývali před světem. Protikladem k drsnému světu zločinu a temné minulosti je křehký platonický vztah mezi Annou a farářem Pavlem, který je místy humorný a plný toužení. V divoké vánici na chatě, odříznutí od světa, prožijí naši hrdinové závěrečnou bitvu s minulostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/445695/big_duse-mrtvych-nemluvi-z8T-445695.jpg 3.250

Případy Steinbachové a Wagnera 3.

Literatura světová, Detektivky, krimi

Vydáno: , Vendeta

Tote Seelen reden nicht, 2014

Kniha Duše mrtvých nemluví

Mesicnililie
12.11.2021

Třetí díl této neobvyklé dvojce moc nenadchne. Je nejslabší ale neurazí.

marcela0282
03.09.2021

Bohuzel, tohle neni muj salek kavy. Jsem zvykla na mnohem propracovanejsi a zajimavejsi dila, ktera maji hloubku a spad, nejkou psychologii postav.Dej me nebavil, postavy me nijak nezaujaly a samotne reseni pripadu spis jako by vubec nebylo. Cele to bylo ploche, bez napeti. Proste se v tom vsichni placali a pak se najednou vrah objevil sam. Jedine, co me na knize docela bavilo, byl prolog. Na cteni jsem se moc netesila a ani nemam v palnu se k autorce jeste vracet.

Dandulka
25.07.2021

Autorka se pribeh od pribehu zlepsuje. Treti pripad byl zatim nejakcnejsi,s velmi zajimavou zapletkou a nemene zajimavym rozlustenim.

TerezaaBaarova
21.07.2021

Třetí díl, jednohubka, pořád stejná kompozice, primitivní, rychlá… tentokrát tam byla aspoň akce a příběh byl trošku napínavý.
Vztah Anny a Pavla se nijak neposunul ani nevybarvil.
Trochu nuda.

Katulinka69
12.06.2021

Super název, krásná obálka, krátké kapitoly, ale samotný obsah mě opravdu nenadchl. Nevím zda ještě budu číst něco od této spisovatelky

mrsterezz
11.03.2021

Přesně to, co jsem od knihy očekávala, se mi dostalo. Oddychová detektivka/thriller. Příjemné, sympatické hlavní, i vedlejší postavy, svižný děj. Za mě opět spokojenost.

ZoeChaya
04.03.2021

Jsem moc ráda za tyhle rychlé a jasné detektivky. Ano, zápletka je průhledná, ale styl psaní autorky mi vyhovuje, je to čtení na tři hodinky a rychlý odpočinek. Dokonale mi vyhovuje i církevní prostředí, žádné brutální popisy tam nejsou.

Polinka92
21.02.2021

Moc pěkné, až na spoustu překlepů, několika nerozlišování přímé řeči dvou lidí a jednu maličkost - od kdy diesel hltá benzín?