Dům u jezera

Dům u jezera https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/469526/bmid_dum-u-jezera-Sgn-469526.jpg 3 79 27

Můžeš utíkat. Ale on tě stejně najde. Lisa musí zmizet. A starý dům její kamarádky uprostřed yorkshirské divočiny by mohl být dokonalým úkrytem, kde o ní a jejím synovi nebude nikdo vědět. Aspoň si to myslela. Když je ale v domě nečekaně objeví žena z nedaleké vesnice, Lisa si uvědomí, že s Joem nejsou v takovém bezpečí, jak věřila. Jaká tajemství skrývá opuštěný dům na Ostrově jeřabin a kým vlastně je Lisina kamarádka? A co všechno bude muset Lisa podstoupit, aby nepřišla o svého syna?... celý text

Literatura světová Pro ženy Thrillery
Vydáno: ekniha , Domino

The House on the Lake , 2020

ArwenAragorn
04.07.2021 3 z 5

60%
Tvou lásku, jako zrození a smrt
Není možné zažít dvakrát

Předešlé knihy autorky se mi líbily víc, ale Dům u jezera také není špatný. Příběh Lisy, která se synem Joem uprchne od svého násilnického manžela a Grace, která je vychovávaná jako voják otcem vojákem, který patrně trpí posttraumatickou stresovou poruchou.
Knížku jsem si docela užila, takže ji mohu doporučit.

alice528
01.06.2021 4 z 5

Čte se dobře, zajímavý příběh dívky vychovávané jako voják otcem vojákem trpícím zřejmě posttraumatickou stresovou poruchou, ale hlavně závěr je trochu zvláštní, určitě stojí za to si to přečíst.

zuzana2599
20.05.2021 4 z 5

Mám ráda příběhy jejichž děj se odehrává ve starých, opuštěných domech, které stojí na samotě, v lese, či u jezera. Takové domy bývají děsivé, ponuré, ožívají zde duchové z minulosti a fantazie může pracovat na plné obrátky. Thriller Dům u jezera je příběhem dvou žen. Lisy a Grace. Lisa utíká se svým synkem do opuštěného domu s temnou historií. Grace v něm vyrostla a její dětství a dospívání bylo zlým snem... Do osudu obou žen vstoupí dcera vikáře Isobel, jejíž život je také poznamenaný zlem...
Knížka není dlouhá, dobře se mi četla a jsem s ní celkem spokojená.

Hvězdinka
01.05.2021 3 z 5

Neurazilo, nenadchlo. O těžkém dětství, dospívání a o tom, jak tato tíha ovlivní život v dospělosti.

JustWomen
21.04.2021 1 z 5

Co to bylo? Dočetla jsem s vypětím všech sil a konec byl nejhorší, takové stupidní vysvětlování... Název žánru "thriller pro ženy" začíná mít pro mě hanlivý význam.

georginaa
17.04.2021 3 z 5

Životy dvou žen se prolnou v jeden okamžik a pak bude mít příběh smysl. Nečetlo se to špatně, jen jak si přeskakování do minulosti a přítomnosti dvou dívek mi moc nesedělo. Mám ráda příběhy, které se linou v jednu časovou osu, ale to je jen můj pohled. Pro mě to je k přečtení a poslat knihu dál.

mysterygirl
02.04.2021 4 z 5

Cetlo se to moc pěkně, ale ubiram *za moc rychly konec