Dům smrti

Lovkyně se mění v lovnou zvěř! Dvacet let prázdný hotel. Vražedkyně na útěku. Noční můra, která nebere konce. Při exhumaci na innsbruckém hřbitově najdou přítomní v rakvi dvě hlavy a čtyři nohy. Jde o vraždu. A jen jedna osoba přichází jako pachatelka v úvahu, funebračka Blumová, která tehdy mrtvé pochovala. Teď hledá útočiště na místě, kterému je lépe se vyhnout... Volné pokračování thrilleru Přítelkyně smrti....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/316400/dum-smrti-2dl-316400.jpg 3.8234

Funebračka (2.)

Literatura světová, Detektivky, Thrillery
Vydáno:, Knižní klub

Totenhaus (2015)

Kniha Dům smrti

janik6969

po fantastickém prvním díle, trochu nudné čtení s občasným šokujícím prvkem. Chyběly mi dialogy, hodně myšlenek vracejících se k ději v prvním díle, a pořád dokola...

MichalHoráček

Trochu slabší než první díl, ale zajímavé pokračování funebračky po dvou letech. Je tam ještě spousta otevřených otázek, které se snad vyjeví ve třetím díle.
Skutečně je důležité tuto sérii číst popořadě!

eliska2126

Z této série jsem fakt nadšená a strašně moc mě mrzí, že o ní ví, tak málo lidí. Musím říct, že druhý díl byl o malilinkato slabší, než Přítelkyně smrti. Ale i tak je to napínavé čtení. Hodně mi vyhovuje styl, jakým je to napsané - krátké kapitoly a konverzace mezi postavami jsou psány v odrážkách. Přijde mi, že díky tomu se to čte rychle a má to spád. Dům smrti je plný překvapivých zvratů. Chvíli jsem si myslela, že to bude tak a tak a hned na další stránce mi to autor úplně celý předělal, takže jsem zas neměla tušení, co přijde. Takže už se fakt nemohu dočkat, až se pustím do třetího (a zároveň posledního) dílu Agonie smrti.

Alitairmir

Příběh byl zajímavý, ale tak neuvěřitelně nesympatickou hlavní postavu snad ani nepamatuji. Blumová mi opravdu pila krev celou dobu a dokonale mi zkazila požitek z knihy :-D

vnimat_Krasu

Ohne emoce.
Ale vlastně to moc neva, protože děj pádí dopředu jak na tobogánu a je těžký se od Funebračky odlepit. Aichnerův styl se pozná. Významný události umí nahustit do pár vět a čtenáře nezahlcuje blbostma. Jen tomu prostě chybí srdíčko. Srdíčko, díky nemuž byste si Dům smrti pamatovali i pozítří.

misowi84

Druhý díl mi přišel slabší. Přesto mě pokračování Blumové bavilo.

Hanca91

Připadá mi, jako bych knihu četla celou věčnost, až tak moc mě nebavila. U některých kapitol jsem měla tendence na stránkách jen očima vyhledávat důležitá slova a vůbec se nezačíst. Je to jediná kniha ze série "Funebračka", kterou jsem přečetla a už teď vím, že po dalších nesáhnu.

Petule.k93

Ani druhý díl mě nijak nenadchl. Přečetla jsem půlku a pak po knížce nějakou chvilku nesáhla. Dočetla jsem ji až teď. A to proto abych zabila čas strávený ve vlaku :D

Bernhard Aichner

Bernhard Aichner