Dům s minulostí

Dům s minulostí https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/234861/mid_dum-s-minulosti-Hy3-234861.jpg 4 262 262

Laura Nolanová je nejhezčí a nejbohatší dívka z města Gregory. Vlastně byla. Po smrti svého otce totiž zjišťuje, že dědictvím získá především dluhy, a tak jí nezbývá nic jiného než prodat dům, ve kterém její rodina žila po mnoho generací. V tomto domě má každá věc má svůj příběh, svou historii. A aby všech starostí nebylo málo, zájem o koupi projeví jediný muž – James Paden. Toho provází nevalná pověst; kdysi byl z města vyhoštěn a nyní se vrací. A s ním přicházejí nejen problémy a překvapení, ale také něco, co Laura ještě nikdy nepoznala: vášeň. Jenže co když jde z jeho strany o pouhou vypočítavost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

22 Indigo Place , 1986

haWranka
31.08.2013 2 z 5

Rozhodně slabší počin autorky. I když člověk u toho vypne mozek a odpočine si, a to je asi i účel téhle knížky.

LibraryGirl
29.06.2013 5 z 5

Sandru Brownovou mám moc ráda. Ty její silnější knihy jsou asi lepší. Mají hodně stránek a je v nich napětí, dobrodružství i romantika. Ale i tyhle kratší příběhy mají svoje kouzlo a půvab. Krásný příběh. Milá vzpomínka.

kika 13
04.11.2012 3 z 5

Pohodové čtení spíše romantika ale pěkná knížka.

hannah2000
29.06.2012 3 z 5

Tahle knížka mě trošku zklamala. Sice jsem ji přečetla, ale chybělo mi v ní pro Sandru Brown obvyklé napětí.

ina77
14.05.2012 4 z 5

Pohoda bez přemýšlení ale je pravda,že má lepší knihy.Oddychovka na jeden den!

adelka32
04.10.2011 5 z 5

Četla jsem ji a je na muj vkus sice pěkna,ale moc oplácana.Každopádne nemůžu říct,že neuspokojila.Přečetla jsem ji do druheho dne,

malen
29.08.2011

Zatím jediná kniha mé oblíbené autorky, která mne velice zklamala. Raději nečtěte§

Val
23.06.2011 3 z 5

je trochu jednodušší než většina jejích knih....ale za jedno dopoledne to bylo odbyto a člověk nad tím nemusel přemýšlet....:-)

Titi
30.11.-0001 2 z 5

Kniha typu "číst a nemyslet" nebo raději vůbec nečíst? I blbost se dá napsat čtivě, takže jsem ji dočetla. Moje první setkání se Sandrou dopadlo prabídně. Vynahradila mi to v Závisti. ;)

romantika domy, vily, rezidence

Sandra Brown