Důkazy jejího života

Román o lásce, která se většinou objevuje tehdy, když ji vůbec nečekáme. Ze života hlavní hrdinky Jolany se ale láska nečekaně ztrácí. Některé ženy v takové situaci propadají zoufalství. Jiné hledají muže: spolehlivé rameno, útěšnou náruč, nebo prostě sex. A někdy nacházejí radost. Čtivý příběh z diplomatického prostředí, určený nejenom ženám, se odehrává v Česku, Bruselu a Kosovu a osudy hrdinů sledujeme na pozadí evropských snah o konstruování politicky korektního světa....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42817/dukazy-jejiho-zivota-42817.jpg 3.216
Romány, Pro ženy, Literatura česká
Vydáno, Hejkal

Kniha Důkazy jejího života

JancaMia
20.04.2019

poměrně solidně napsané , čtivé ale už bych se ke knize znovu nevrátila ..

Haneez
12.01.2019

Slabota

hanča34
19.04.2017

Nějak mně tato kniha nijak neobohatila. Jen díky tomu, že měla jen 156 stran jsem ji dočetla.

Temný snílek
24.09.2013

Zajímavý příběh ženy, která několikrát ztratila lásku a s ní i směr svého života. Někdo by to mohl vzdát, ale Jolana taková není, ona jde životem dál, a tak zažívá další zklamání. Lepí se jí smůla na paty, nebo je snad prokletá? Lovestory se nekonají, vysněný princ nepřichází, ale život pokračuje a léta nemilosrdně utíkají. Co po Jolaně zůstane? Jaký je důkaz jejího života? Syn, kterého se vzdala? Dcera nebo manželství v rozkladu?
Autorka výborně zpracovala tok času, protože kniha se odehrává v rozmezí několika desetiletí. Zvolila skoky v čase, kdy děj ubíhá hodně rychle a klidně poposkočí o rok, či pět let kupředu. Jolana je na počátku mladá a v závěru už žena v letech, co ztrácí iluze a štěstí. Není také divu, po tom všem co si zkusila... Něco na tom příběhu bylo fascinující a nemohla jsem se od něho odpoutat.

Vojslava
23.06.2013

Jednoduchý příběh, na němž lze ocenit ty neustále zhuštěné peripetie některých postav, byť jsou občas zhuštěné až moc... :-) Ovšem "bruselský životní styl" a velmi průhledné narážky na některé osoby české politiky jsou velmi roztomilé!