Druhá naděje

Druhá naděje https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355969/mid_druha-nadeje-uV2-355969.jpg 4 27 7

Nezadaná žena vlastně není problém. Nezadaná žena s dítětem už takový menší problém je. Ale když jsou ty ženy čtyři a dětí celkem šest – asi chápete, jak vypadá skutečný průšvih. A pokud navíc všechny tyhle ženy touží najít životní lásku, je lepší vzít nohy na ramena a počkat, až to vzdají. Teprve potom se možná začne rýsovat schůdné řešení…... celý text

bábuška
02.06.2022 3 z 5

Opravdu odpočinkový příběh, který se může stát kterékoliv ženě, když jejího manžela postihne "druhá míza". Ovšem každá z nich se vyrovnává s novou situací jinak.

JituleK
11.03.2020 5 z 5

Knížka se mi moc líbila. Je o vztazích, o životě. Řekla bych, že je to docela reálná knížka. Hlavních hrdinka je docela obyčejná žena plná pochybností, někdy radostná, jindy sklíčená, často váhá, co je a není správné a co by mohla udělat jinak, lépe. Určitě mi byla sympatická.

_Michelle_
30.12.2019 2 z 5

Jednoduchý značně předvídatelný románek, který celkem pěkně ukrátí dlouhou chvíli, ale bohužel nepřichází s ničím novým, anebo zajímavým. Přečtete, zapomenete a ke knize se pravděpodobně už nevrátíte.

Šmoulinka1980
30.12.2018 4 z 5

Čtivá oddechová knížka pro ženy, co mají rády nenáročné příběhy s dobrým koncem. Čtení na jedno deštivé odpoledne. Mně se vcelku líbila, jen u tohoto typu knihy už za týden přesně nevím o čem byla.

alnahu
22.03.2018 3 z 5

Příběh Katky je ze života , tak jak to chodí .Katka se na studiích zamiluje do Marka ,který si již tenkrát chladně vykalkuloval, že jako manželka by prošla a tak bez váhání ji přivedl do jiného stavu, narodila se jim dcera. Markovy představy o tom že z ní udělá domácí puťku, Katka zhatila tím , že se rozhodla jít učit a dát dceru Kuličku do školky. Skoro přes noc se z nich staly nepřátelé to trvalo ještě dva roky než došlo k rozvodu. Naštěstí měla Katka hodně přátel ,ale bohužel výhradně ženského pohlaví. Jak vše dopadne se dočtete v tomto docela čtivém příběhu ze života kamarádek.

hrabenka
24.03.2013 4 z 5

Příjemné čtení..

kika 13
14.11.2012 4 z 5

Pěkně psaný román o ženském světě kde je pro muže místo.