Drobný poklesek

Drobný poklesek https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251077/bmid_drobny-poklesek-251077.jpg 3 51 22

MATKY NEMOHOU BÝT POŘÁD DOKONALÉ, ALE MOHOU BÝT MNOHEM LEPŠÍ, NEŽ JSEM BYLA MINULÉ LÉTO JÁ… Jmenuju se Annie. Bylo mi devatenáct, když jsem opustila Kalifornii a vydala se do Londýna za štěstím a vysněnou velkou láskou. Nevěděla jsem, jak má opravdová láska vypadat, ale podvědomě jsem cítila, že to stále není ono… Uplynulo dvacet let. Žila jsem v San Francisku ve spokojeném manželství a byla šťastnou mámou třech dětí. Jednoho dne jsem však našla ve schránce fotografii, která ve mně vyvolala staré, hluboko ukryté vzpomínky a zamíchala kartami osudu nás všech… A tebe to málem stálo život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Fortuna Libri (ČR)

A Small Indiscretion , 2015

evasamankova
15.09.2015 5 z 5

Velmi čtivý román. Prvních několik stran jsem si zvykala na jeho kompozici, ale pak se mi to skládání střípků z různých časových úrovní moc zalíbilo. Žádné šokující zvraty na konci nečekají, podstatné dílky se vlastně dají domyslet už v průběhu vyprávění, ale této knize to na kráse neubírá. Spíše naopak.

bookcase
01.09.2015 5 z 5

Zajímavý psychologický román. Když dávné tajemství vyplave na povrch, může napáchat víc škody než užitku. Zpočátku jsem od knížky čekala něco jiného, ale byla jsem mile překvapena.

Autorovy knížky

Jan Ellison