Bílý vlk

od:


KoupitKoupit eknihu

Skilgannon Hrozný zmizel ze stránek dějin. Sebral legendární Meče noci a dne a odjel z Naashanu. Nikdo neví kam se poděl. O tři roky později chce rozlícený dav povraždit mnichy v jednom odlehlém klášteře. Postaví se mu osamocený mnich. V jediném děsivém okamžiku se jejich svět navždy změní a zemi se roznese zpráva. Skilgannon se vrátil. Teď musí projet nebezpečnou, démony sužovanou zemí, aby našel tajemný chrám a nestárnoucí bohyni, která mu vládne. Po jeho stopě jdou najatí vrahové a před sebou má vojsko šíleného zabijáka. Hrozný se vydává na cestu, aby přivedl mrtvé k životu. Ale neputuje sám. Muž po jeho boku je sám Druss Veliký. -- zdroj: www.legie.info --...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/14849/bily-vlk-fKU-14849.jpg 4.680
Série:

Skilgannon Hrozný (1.)

Orig. název:

White Wolf (2003)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Fantasy
Vydáno:, Návrat
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Přidat komentář
špulo
20. dubna

Keď sa váš obľúbený hrdina spojí s ďalším, nemôže to skončiť zle. Neskončilo.

KAREL6725
20.11.2017

Skilgannon Hrozný a Druss Veliký se setkávají v dalším příběhu pana Gemmella, co si přát víc. Nechci kopírovat , ale tohle je opravdu špička Drenajské ságy. Autorovy knihy stojí rozhodně za přečtení, drsný svět Drenaje a jeho hrdinové. David Gemmell svými příběhy přispěl do žánru fantasy měrou vrchovatou. Svými knihami , se řadí mezi nejlepší autory světové fantasy. Plný počet hvězd. P. S. Tuláka mám radši, moje nejoblíbenější série.

roxann
04.01.2016

Nesúhlasím s Eigis - kniha je jednou z najlepších v celej Drenajskej ságe. Tlieskam autorovi za dialógy, majstrovské prelínanie minulosti s prítomnosťou, bavili ma nové postavy.

Bedikk
11.08.2014

Uspíšený konec, ale Druss v perfektní poloze. Spolu se Skilgannonem tvoří zábavný tandem. Bavilo mě i vyprávění s Rabalynem. Tuto knížku jsem četl dlouho, protože jsem na ni nějak neměl moc času, ale hned se jdu vrhnout na další díl.

Určitě souhlasím s Eigis, že tento díl je především o postavách. Děj je na vedlejší koleji.

Eigis
12.12.2013

Gemmell má nesporný cit pro vytvoření hrdinů svých knih. Nejedná se o rytíře na bílých koních, ale o muže s temnou a krvavou minulostí. Dobré postavy jsou, ale pouze část úspěchu. Další neméně důležitou částí je děj. Ten mě bohužel v tomto případě příliš nenadchl. Časté prolínání minulosti a přítomnosti způsobilo roztříštěnost děje a ten ztratil spád předchozích dílů. Sice si uvědomuji, že minulost je důležitá pro pochopení charakterů postav a jejich jednání, ale to se mohlo vyřešit třeba jako v Kronikách o Drussovi, kde děj postupoval během let o minulosti do současnosti.

Combat
21.12.2012

Skvělá hrdinská fantasy, těším se na další knihy z tohoto světa.

borknagar
26.10.2012

Druss Veliký a Skilgannon - dvě legendy v jedné knize a naprosto skvělé čtení....