Legenda o Humovi

Solamnijský rytíř Huma se stal legendou již za svého života. Jenže čas postupně navál na jeho osud závěje prachu zapomnění. A tak jeho příběh ještě nikdo neslyšel – až do dneška. Krynn směřoval ke zkáze, ani Solamnijští rytíři nedokázali odolávat smrtonosným drakům, podporovaným armádami zlobrů a temnými kouzly odpadlých mágů. Jediný Huma se rozhodl vzdorovat samotné Dračí Královně. * Tak z něj život udělal hrdinu. A toto je příběh, který z hrdiny učinil legendu. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/44_/441/dragonlance-hrdinove-legenda-o-humo-Igf-441.jpg 446

DragonLance - Hrdinové (1.)

The Legend of Huma (1988)

Romány, Fantasy
Vydáno:, Fantom Print

marek1278
24.10.2016

Pro mě byla tato kniha příjemným překvapením - perfektně odvyprávěný příběh o Humovi, nicméně ten konec mi přijde takový nedopsaný, moc rychlý, nicméně kniha super, doporučuji

parxel
22.04.2016

Moc mne mrzí, že to musím napsat, ale Legenda o Humovi pro mne byla velkým zklamáním. Knize zkrátka chybí atmosféra původních kronik a celý děj vyznívá, jako jedno velké klišé. Podle mého názoru se jedná o jednu z nejslabších knih ze světa Dragonlance.

notburga
24.06.2015

Nádherná kniha, četla se skoro sama. Nicméně ten konec mi přišel takový odfláknutý, uspěchaný. Čtenář má jen velmi málo příležitostí k tomu, aby se s postavami rozloučil, což mě osobně hodně vadí. Proto jen čtyři hvězdičky, i když velmi dobré.

PeterSch
06.11.2014

Vrchol fantasy tvorby, alespoň z toho co jsem zatím měl možnost číst.

puplik
24.09.2013

Knihy jsem se celkem bál a nakonec jsem ji přečetl jedním dechem :) když se ale ohlédnu zpátky nevidím na ní nic výjmečného :) mám z ní zvláštní pocit

N10Tikky
27.12.2012

Velké zklamání. Přijde mi to jako osnava, podle které teprve schopný spisovatel napíše slušnou knihu. Nebo jako zápisek v čtenářském deníku, kde je popisován děj knihy... Nedočetl jsem to.
Ono mi vlastně celé DragonLance přijde po výborných šesti knihách - první tři Kroniky a Legendy - velmi špatné.

Urboš
06.09.2011

Pro mě kniha číslo.1 :) příběh skvělý když jsem to četl tak jsem se do děje ponořil a už jsem nechtěl vyplavat :)