Dračí zub

Vše začíná zdánlivě nevinně, když se parta přátel vydává na cestu z Českých Budějovic. Těší se na Petrův LARP – hru, v níž mají ztvárnit účastníky vědecké výpravy. Sotva však dorazí na tajemný hrad, začnou se dít strašidelné věci… Nejsou sami, kdo si chce hrát. LARP získává nový rozměr. Už nejde o pouhou zábavu, v sázce je mnohem víc… Zkuste najít hranici, kde končí realita s hrou a vládu získává svět nebezpečných sil. Kráčejte opatrně. Hrana je velmi tenká…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30045/draci-zub-30045.jpg 318
Horory, Literatura česká, Fantasy
Vydáno:, Zoner Press

Elulilinka1
11.05.2017

Dobrá knížka. Moc jsem si ji neoblíbila, ale zkrátka dobrodružství jak má být.

Biohazard
14.02.2016

Taková jednohubnka. Nijak unešená jsem nebyla, ale užila jsem si to. Nenadchne a neurazí. Celkově jsem to brala spíše jako takovou povídku se zajímavým námětem. Na deštivé nedělní odpoledne - klidně.

Atak
16.04.2015

Zajímavé, ještě jsem si neutřídil myšlenky na to abych řekl o této knize více.

notburga
21.09.2014

Mě se kniha líbila. Na čtyři hvězdičky celkem pohodové čtení. Napnutá jsem byla trochu ke konci a občas mi chvíli trvalo odlišit hru od "skutečnosti." Kdo čet, chápe proč toto slovo dávám do uvozovek. Jako oddychovka k odpolední kávě paráda :)

zuzak07
26.07.2014

Málo napínavé, málo překvapivé, málo čtivé. Možná, kdyby to bylo delší a více propracovanější, tak by to stálo za to.

sirah
13.03.2014

Kniha se mi líbila,čte se jedním dechem,pro ty co mají rádi tajemné příběhy.Těžko najít hranici mezi skutečností a fantazií..