Stínový drak

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Zlý generál Vayn, který svrhl císaře a dračí rytíře spoutal v jejich lidské podobě, stále panuje na Alariských ostrovech. Dvanáctiletý korunní princ Quinn, dívka Thea a osvobozený Ohnivý drak Ignus společně putují po ostrově Keris, ale generálova Černá garda jim je stále v patách. V nejtěžší chvíli je zachrání Ulric, další dračí rytíř. Mohou mu ale důvěřovat? A dokáže Quinn ovládnout své nově nalezené dračí schopnosti, než bude příliš pozdě?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310599/big_draci-rytiri-2-stinovy-drak-NKj-310599.jpg 4.721
Série:

Dračí rytíři 2.


Žánr:
Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky

Vydáno: , Albatros (ČR)
Originální název:

The Shadow dragon, 2015


více info...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Stínový drak

Tebby
07.08.2021

Tento díl mi přišel slabší než druhý, ale jak jsem uváděla už u prvního dílu, nejsem cílovka. Dost věcí mi tam ale prostě logicky nesedělo, takže nakonec 3*, i když je příběh stále fajn.

Luigi1
29.01.2021

Tento díl udržuje tempo které nasadil první díl.Opět doporučuji


dohnálci
30.03.2019

Druhý díl moc pěkně psané fantazy o dracích pro děti. Děj plynule navazuje na předchozí díl. Více akce a nebezpečí. Vzhledem k cílové skupině dávám 4 hvězdy, ale pro dospělého čtenáře je příliš jednoduchá předvídatelná bez větších popisů a vysvětlování. Vadilo mi velké množství překlepů či vypadlých písmen, které dospělého vytáčí a děti dost mate.

jarynek
23.03.2017

První díl se mi líbil více, ale i tento stojí za přečtení. Příjemná dětská fantasy, jejíž děj rychle ubíhá a kde samozřejmě dobro zvítězí nad zlem. Než však k vítězství dojde, musí hlavní hrdinové překonat nějaké ty těžkosti., svést bitvy, poznat nové přátele i nepřátele, osvojit si dračí schopnosti, ...

Nelox
14.11.2016

Pokračování skvělého příběhu Dračích rytířů stejně skvělé jako první díl
DOPORUČUJI jedničku i dvojku

1212
12.11.2016

Můžu říct, že jsem si nikdy nemyslel že začnu číst, přišlo my to celkem nezáživné a nudné, ale jak jsem se ponořil do samotného čtení příběhu.. nemohl jsem přestat. Doporučuji! Hlavně těm co začínají číst a mají rádi dobrodružství s fantasy.