Ohnivý drak

Ohnivý drak https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/286854/bmid_draci-rytiri-ohnivy-drak-3kD-286854.jpg 4 37 8

Dračí rytíři série

Vstupte do světa Dračích rytířů, obránců svrženého krále; bojovníků, kteří na sebe umí vzít podobu draků! Vydejte se na Alariské ostrovy, kde Dračí rytíři svádí nelítostný boj s generálem Vaynem. Ten se zmocnil vlády a pomocí černé magie uzamkl draky v jejich lidské podobě. Podaří se korunnímu princi Quinnovi přemoct svého strýce Vayna, vysvobodit ohnivého draka ze zakletí a  znovu nastolit v zemi řád?... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Albatros (ČR)

The Flame Dragon , 2015

broskev28
03.07.2023 4 z 5

Souhlasím, příběh je jednoduchý tak akorát právě kvůli věku čtenářů. Draci pořád "frčí", za mě rozhodně lépe číst knihy o dracích než o minecraftu. A u našich čtvrťáků to opravdu fungovalo - desetiletá čtenářka knížku zhltla a vyprosila si další dva díly; víc jich bohužel Albatros nevydal. Tak jen doufám, že i pokračování Quinnových dobrodružství se povedlo ke spokojenosti malých čtenářů a že Terezka nebude zklamaná.

pujec
27.03.2023 4 z 5

Kdyby byla kniha pro starší, určitě by bylo super víc děj rozvinout. Ale chápu, že pro mladší čtenáře je to v ideální rozsah. Jinak kniha má všechno, co fantasy mít má, takže paráda.

Tebby
07.08.2021 4 z 5

Už nejsem věková cílovka, ocenila bych mnohem více detailů a rozvinutí příběhu. Chápu ale, že když je kniha pro děti od 9 let, tak se úplně nehodí, aby měla kniha 400 stran. Taky mi vadila velká spousta chyb. I přesto ale příběh hezky plynul a těším se na pokračování. 4*

ronave
05.06.2021 5 z 5

Dračí rytíře jsem četla 6,5 letému synovi. Příběh zaujal nás oba. Líbí se mi, že zbytečně nic rozsáhlé nepopisuje a děti příběh pochopí. Děj má spád a u knížky se člověk nenudí.
Jediné, co mi vadilo byli chyby v tisku. Těšíme se na další pokračování :-)

Luigi1
29.01.2021 5 z 5

Tak to je pořádný nářez v podobě krásně napsané knihy která mě uchvátila hned od prvních řádků.Doporučuji

Cryptkeeper
29.06.2020 5 z 5

Skvělý a napínavý příběh. Kniha vás rychle uvede do děje,má svižné tempo,zajímavé charaktery a vše šlape,jak má. Určitě se těším na další díl :)

dohnálci
30.03.2019 4 z 5

Moc pěkně psaná fantazy o dracích pro děti. Rychlý děj, žádné složité popisy. Vzhledem k cílové skupině dávám 4 hvězdy, ale v okruhu dospělých čtenářů by kniha měla mnohem horší hodnocení. Vadilo mi velké množství překlepů či vypadlých písmen, které dospělého vytáčí a děti dost mate.

Nelox
09.05.2016 5 z 5

Nejlepší kniha co jsem četla, už se teším až bude další díl. :-)