Dovolenkáři

Dovolenkáři https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251308/bmid_dovolenkari-251308.jpg 3 57 24

Neodolatelný a vzrušující román o tajemství a žárlivosti, které vyplavou na povrch během idylické dovolené. Manželé Postsovi se s celou početnou rodinou a přáteli vypraví na Mallorku. Důvodem je pětatřicáté výročí jejich svatby a oslava promoce dcery Sylvie. Slunný ostrov, příroda, pláže a výborné jídlo slibují perfektní únik z hektického Manhattanu. Ale všechno vždy nejde podle plánu: v průběhu dovolené, která měla být tím nejkrásnějším životním zážitkem, vycházejí na světlo stará tajemství, ponížení a křivdy z minulosti…... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Cosmopolis

The Vacationers , 2014

Jaruce
19.07.2015 3 z 5

Knihu jsem přečetla asi za tři dny. Myslím, že do poloviny to bylo nic moc ale dalo se číst, autorka si mohla ušetřit tak půl práce. Konec byl hezký a docela zábavný. Dávám tři hvězdičky.

Andy6
14.07.2015 2 z 5

Tak už jsem to dočetla.Uf. Zajímavější bylo až posledních 5 stran. Pořád vaření, koupaní, vaření,výlet, koupání. A pořád dokola. Všude psali pěkné, humorné čtení na dovolenou. Tak humor v tom nehledejte, pár chyb v překladu nebo tisku ano a asi tři sprostý slova. :-) Takže knihu rozhodně nedoporučuju.

mariva
13.07.2015 2 z 5

Začátek knihy mi vůbec nedával smysl, myslela jsem, že půjde o jednu z mála knih, kterou hned po prvních stránkách vzdám. Vydržela jsem a asi v polovině se to zlomilo a knížka se celkem dala číst. Snad mi trochu pomohlo, že se děj odehrával v prostředí, které trochu znám a dovedla jsem se přenést do popisovaných míst. Ale co jsem autorce zpočátku vyčítala, než mi došlo, že to může být i chyba překladatelky, že se snad ani nepodívala na mapu a na Mallorce neustále "cítila vůni oceánu", "zašel na vyhlídku na oceán"..... prostě cítit oceán na ostrově ve Středozemním moři, dokonce na něj z vyhlídky vidět, to by musel být superman s nadlidským čichem a zrakem!

Andy6
05.07.2015 2 z 5

Už to čtu 14 dní a nemůžu se do toho dostat, moc mě to nechytlo.

Mallorca

Autorovy knížky