Doteky Severu / Touch Of The North

Ke vzniku této knihy dala impulz příprava výstavy fotografií "Doteky severu", kterou chce přiblížit krásu severských zemí spolu s moudrostí a duchovním poznáním jejich obyvatel. V nezapomenutelné severské přírodě a jejích obyvatelích našla něco, co sami často hledáme a nedaří se nám to nalézt. Osobitost, krásu a radost z každodenních maličkostí, kterých si zapomínáme vážit, protože je mnohdy ani nedokážeme rozpoznat. Proto se pokusila zaznamenat a na těchto stránkách přiblížit jejich atmosféru ve víře, že se vás Sever dotkne a možná vás i přiláká....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/218003/doteky-severu-touch-of-the-north-sLb-218003.jpg 51
Literatura naučná, Cestopisy a místopisy
Vydáno:, vlastním nákladem

Corvus
06.08.2014

Nádherná publikace od milovnice přírody Petry Doležalové. Cestopis mapující poznávací trip po mrazivém severu (který vydala vlastním nákladem), je lahůdkou pro milovníky krásné severské přírody. Kniha obsahuje celou řadu atmosférických fotografií z oblastí za polárním kruhem, Islandu, Špicberk. Má atypický formát, je kvalitně provedená na křídovém papíře a je psaná dvojjazyčně (čeština/angličtina). Nádherný dárek od přítelkyně k Vánocům. Doporučuji.

cestopisné příběhy Norsko člověk a příroda fotografie

Autor knihy

Petra Doležalová