Po kolena v mrtvých

První kniha série Doom. Když lidé poprvé přistáli na Phobu, Brány už tu byly. Neskutečné výtvory neznámých cizinců. Po dvacet let stály bez života jako němé odkazy svých dávno zmizelých tvůrců. Jejich tajemství nikdo neodhalil. Pak se jednoho dne probudily k životu… Seznamte se s desátníkem Flynnem Taggartem, příslušníkem námořní pěchoty Spojených států, číslo 888–23–9912. Je nejlepším bojovníkem, kterého může jednadvacáté století nabídnout, což je zatraceně dobře. Protože Flynn Taggart je vše, co stojí v cestě peklu, které se sneslo na Mars a nic netušící planetu Zemi… DOOM je fenomén herního průmyslu, který navždy změnil historii domácí zábavy. Po kolena v mrtvých je první knihou z řady románů, které rozšiřují původní hru. Jejich cílem je vytvořit zbrusu nový vesmír epického rozměru, který je až hrozivě skutečný… 1. vydání. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26326/doom-po-kolena-v-mrtvych-26326.jpg 3.174

DOOM 1.

Horory, Romány, Sci-fi
Vydáno, Fantom Print

Knee-Deep in the Dead, 1995

Kniha Po kolena v mrtvých

Ministr

Mně se knížka líbila, jasně, je to brak. Ale je to prostě to, co to má být. Postupný objevování mně známých monster ze hry mě fakt bavilo, člověk ta monstra přestal brat jako kostičkovaný strašidýlka. I když se děje víceméně pořád to stejný, tak to autoři zvládli pojmout fakt zábavně, mimojiné mně i sedl jejich styl humoru a několikrát jsem se i úpřimně rozesmál nad popsanou situací. Myslím, že pro fanouška hry je to povinnost :). Ted čtu druhej díl a zatím ho hltám podobně, jako jedničku.

protokol
02. únoraodpad!

OOOOO MOJ BOŽE .
čakal som nejaký príbeh ale nakoniec to je len dosť trápny opis postupu v hre no akože sklamanie .
príbeh je 0
napetie 1/10
zábava -5/10

nikdy viac

l.e.d
15.10.2019

Nostalgie, sranda, akce, krev navíc něco jako děj... Přesně to co jsem očekával, když jsem vzal do ruky knihu DOOM. Jaké asi budou další díly....

mozillaacz2024
24.10.2018

musím říct, že tohleto je opravdu něco co by si zasloužilo udělat filmem víc než li scénáře filmu ,které jsou nyní. Za mě jedině top pro toho co se vyzná v DOOM sérii ,myslím že kdyby byl někdo kdo by vytvořil WAD soubor v podobném duchu tak bych se pro to roztrhnul :D

Dzovicek
30.10.2017

Je to fakt hroznej brak :-))) ale občas je to i sranda a ta nostalgie! :-)

ALadin1905
03.08.2017

Vzkaz pro ty, jež vyrůstali na starém DOOMu: můžete zcela ingorovat, že jde vlastně o brak :-D

BroDan
19.07.2017

Kniha vo mne vyvolávala obrovskú nostalgiu z hrania prvých Doomov, napriek tomu ma však nijako neprekvapila. Technicky bola kniha zvládnutá, jej obsah bol však veľmi jednoliaty, dostať sa tam, zabiť monštra, dostať sa hentam, zabiť monštrá. Pre fanúšikov celkom príjemná oddychovka, nič prehnane dobré som nečakal. Priemer za 3* :) Na poličke ma čakajú aj ďalšie časti, rozhodne im dám šancu :)

Thevar
17.07.2017

Pro milovníky stejnojmenné hry bude kniha jistě obohacena nostalgickými vzpomínkami na dobu, kdy tuto hru hráli, avšak obávám se, že bez této nostalgie je kniha poněkud obsahově laciná. Je to typ knihy, kterou si přečtete jednou, příjemně Vám to zpestří den, ale v budoucnu se k ní vrátí jen zřídka kdo. Kniha ovšem poutavě poukazuje na myšlení a život mariňáků, což mi přišlo vcelku zajímavé.

Spirála

Dafydd ab Hugh
americká, 1960
Brad Linaweaver
americká, 1952

Kniha Po kolena v mrtvých je v