Peklo na Zemi

Druhá kniha série Doom. Byla to stvoření zplozená snad přímo z hlubin pekla – démoni, zombie, impové. Ale na marsovských měsících je desátník Flynn „Fly“ Taggart, poslední obranný val Země před zdánlivě nevyčerpatelnými zástupy cizích válečníků, zlikvidoval téměř bez pomoci. A to vše jen proto, aby zjistil, že opravdová válka teprve začíná. Zatímco s nimi Taggart bojoval na Marsu, cizinci okupovali samotnou Zemi. Nyní, s pomocí mladé geniální hackerky, nelítostného mormonského ostřelovače a té nejlepší ženy v armádě, musí „Fly“ Taggart znovu porazit vetřelce a jejich proradné lidské spojence… DOOM je fenomén herního průmyslu, který navždy změnil historii domácí zábavy. Peklo na zemi je druhou knihou z řady románů, které rozšiřují původní hru. Jejich cílem je vytvořit zbrusu nový vesmír epického rozměru, který je až hrozivě skutečný…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/26327/doom-peklo-na-zemi-26327.jpg 3.245

DOOM (2.)

DOOM - Hell on Earth (1995)

Horory, Romány, Sci-fi
Vydáno:, Fantom Print

Matt Baker
08.02.2015

Mírně slabší než první díl, ale jinak nemám problém. Možná to patří do nižšího knižního řádu, ale už z pouhé nostalgie musím navyšovat hodnocení.

mythragon
31.12.2012

Samozřejmě, že to není tak dobré, jako první díl (to nebývá, až na pár vyjímek, nikdy), ale i tak to bylo pro mě příjemné počtení. Během dvou dnů přečteno a s chutí se vrhnul na další díl. Takže za 4*

herní adaptace

Autoři knihy