Pekelné nebe

od:


KoupitKoupit eknihu

Havaj poslední výspa civilizace na Zemi ovládané démony, zrádci a děsivými stvořeními z pekelných hlubin. Zdá se, že lidstvo je odsouzeno ke krvavému konci. Na Havaji však zachytí zprávu cizinců, kteří tvrdí, že v bitvě stojí na stejné straně jako my. Naší poslední nadějí je s nimi navázat kontakt. Pro tento úkol existuje jediný člověk desátník Flynn Taggart, příslušník námořní pěchoty Spojených států pro své přátele prostě Fly. Bojoval proti ďábelským vetřelcům, kteří se vyrojili z bran na phobské základně. Teď musí čelit nejtěžšímu úkolu svého rušného života. Musí se vrátit na Phobos a probojovat se zástupy démonů, aby se mohl spojit s domnělými zachránci lidstva. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/21_/21682/doom-pekelne-nebe-21682.jpg 3.334

Série:

DOOM (3.)

Orig. název:

DOOM - Infernal sky (1996)

Žánr:
Horory, Romány, Sci-fi
Vydáno:, Fantom Print
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
daudurhundur
11.09.2016

Mnooo.... k tomuhle už se asi nebudu vracet ;-)
Děj už nesleduje videoherní předlohu, což zejména v závěrečné třetině knihy je spíš na škodu. V závěru už mizí veškeré budování atmosféry; neznámo, strach a pocit zkázy je nahrazen rubačkou ve stylu Kulhánka, ale schází jeho humor a nadsázka.

Matt Baker
11.02.2015

Mírně lepší než druhý díl. Konec mi přišel trochu uspěchaný oproti rozvláčnějším prvním třem čtvrtinám knihy. Konečně zde došlo k odpoutání od videoherních kořenů a k přeladění na zcela jiné prostředí a děj. Rozuzlení děje nastíněného v herním vzoru je podle mne dostačující a nemám proti němu výhrad.

SiuxBeast
17.04.2014

No tohle jsem četl spíš kvůli hře a nejni to špatný. I když některé momenty....

Štítky

herní adaptace

Autoři knihy

Dafydd ab Hugh

Dafydd ab Hugh
americká, 1960

Brad Linaweaver

Brad Linaweaver
americká, 1952

Uživatelé mají knihu

v Přečtených52x
v Knihotéce42x
v Chystám se číst7x
v Chci si koupit3x