Domov je místo, odkud tě nevyhodí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Svědectví o tom, jak se žije pěstounům a dětem v pěstounských rodinách. Pokud si myslíte, že vaše starosti jsou nesmírné, pak po přečtení této knihy možná zjistíte, že vlastně žijete v ráji. Kniha je svědectvím o tom, že být pěstounem rozhodně není jednoduché, ale přesto to stojí za to. Uvažujete-li o adopci či o pěstounství je dobré si knihu přečíst, abyste získali představu co vás může potkat. Pro všechny ostatní je to dobré povzbuzení k překonávání všedních starostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52991/domov-je-misto-odkud-te-nevyhodi-52991.jpg 4.549
Žánr
Literatura naučná, Rodina
Vydáno, V.U.G.
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (18)

Kniha Domov je místo, odkud tě nevyhodí

Přidat komentář
stajka
13. dubna

Moc hezký příběh. Klobouk dolů před touto rodinou, ne každý by to zvládl. Z knihy mám pocit, že pěstounství jim bylo předurčeno.

Mrňous1
16.12.2020

Krásná kniha,kterou by si měl přečíst každý rodič, nejen pěstoun.


DK197
24.09.2020

KNIHA: Výborná kniha. Plná emocí ve všech podobách. Plná úskalí a radostí náhradní rodinné péče. Krátké kapitoly, příjemný styl psaní. Malý poklad do knihovničky každého, kdo má srdce a nelíbí se mu, kolik dětí tráví život v domovech místo v teple rodiny. Že to je cesta nesnadná hořkosladká je hlavně z pokračování v druhém vydání jasné. Ale život je složitý. A dítě patří do rodiny.

lencin
23.08.2020

Příběh pěstounské rodiny.
"Maceška" z www.rodina.cz
Matka=poslání.
Rodina, se dvěma vlastními syny adoptuje tři dcery.
Vellmi otevřené a dojemné až k slzám (2006).

MartinaF
13.06.2020

Příběh jedné pěstounské rodiny mě zaujal, bavil a smekám před všemi, kteří do toho jdou. Autorka ukazuje nejen úskalí pěstounské péče, ale také lásku a rodinu, které dětem dávají.

saxik07
13.05.2020

Tuto knihu bych doporučila nejen těm, kdo uvažují o adopci nebo pěstounské péči, ale úplně všem, kteří se stali rodiči! Je to úžasně vyprávěný příběh o úskalí výchovy dětí o lásce, naději a radosti, kterou nám děti svou přítomností dávají.

Ellinek
17.03.2020

Výjimečná kniha popisující úskalí pěstounské péče. Nejlepší je na tom právě to, že autorka začala v devadesátých letech, kdy se o tomto světě ještě moc nevědělo a nic nebylo pořádně ukotveno v zákoně, zkrátka jak se říká v plenkách. Příběh netradiční, ale krásné rodiny, je skvělým a potřebným svědectvím ze světa, do něhož se na vlastní kůži všichni nepodíváme. Velká úcta a respekt autorce. Dokázala úžasnou věc - dala lásku, domov a rodiče dětem, kteří si o tom mohli nechat jenom zdát. Četla jsem druhé, rozšířené vydání, a jsem vždycky ráda, že se mohu podívat ještě dále v příběhu jedné rodiny. Určitě stojí za přečtení. :)

MiliKry
14.12.2018

Děkuji za tuto knížku. Moc pěkně napsaná.

1