Domov je místo, odkud tě nevyhodí

Svědectví o tom, jak se žije pěstounům a dětem v pěstounských rodinách. Pokud si myslíte, že vaše starosti jsou nesmírné, pak po přečtení této knihy možná zjistíte, že vlastně žijete v ráji. Kniha je svědectvím o tom, že být pěstounem rozhodně není jednoduché, ale přesto to stojí za to. Uvažujete-li o adopci či o pěstounství je dobré si knihu přečíst, abyste získali představu co vás může potkat. Pro všechny ostatní je to dobré povzbuzení k překonávání všedních starostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52991/domov-je-misto-odkud-te-nevyhodi-52991.jpg 4.549
Literatura naučná, Rodina
Vydáno, V.U.G.

Kniha Domov je místo, odkud tě nevyhodí

stajka

Moc hezký příběh. Klobouk dolů před touto rodinou, ne každý by to zvládl. Z knihy mám pocit, že pěstounství jim bylo předurčeno.

Mrňous1
16.12.2020

Krásná kniha,kterou by si měl přečíst každý rodič, nejen pěstoun.

DK197
24.09.2020

KNIHA: Výborná kniha. Plná emocí ve všech podobách. Plná úskalí a radostí náhradní rodinné péče. Krátké kapitoly, příjemný styl psaní. Malý poklad do knihovničky každého, kdo má srdce a nelíbí se mu, kolik dětí tráví život v domovech místo v teple rodiny. Že to je cesta nesnadná hořkosladká je hlavně z pokračování v druhém vydání jasné. Ale život je složitý. A dítě patří do rodiny.

lencin
23.08.2020

Příběh pěstounské rodiny.
"Maceška" z www.rodina.cz
Matka=poslání.
Rodina, se dvěma vlastními syny adoptuje tři dcery.
Vellmi otevřené a dojemné až k slzám (2006).

MartinaF
13.06.2020

Příběh jedné pěstounské rodiny mě zaujal, bavil a smekám před všemi, kteří do toho jdou. Autorka ukazuje nejen úskalí pěstounské péče, ale také lásku a rodinu, které dětem dávají.

saxik07
13.05.2020

Tuto knihu bych doporučila nejen těm, kdo uvažují o adopci nebo pěstounské péči, ale úplně všem, kteří se stali rodiči! Je to úžasně vyprávěný příběh o úskalí výchovy dětí o lásce, naději a radosti, kterou nám děti svou přítomností dávají.

Ellinek
17.03.2020

Výjimečná kniha popisující úskalí pěstounské péče. Nejlepší je na tom právě to, že autorka začala v devadesátých letech, kdy se o tomto světě ještě moc nevědělo a nic nebylo pořádně ukotveno v zákoně, zkrátka jak se říká v plenkách. Příběh netradiční, ale krásné rodiny, je skvělým a potřebným svědectvím ze světa, do něhož se na vlastní kůži všichni nepodíváme. Velká úcta a respekt autorce. Dokázala úžasnou věc - dala lásku, domov a rodiče dětem, kteří si o tom mohli nechat jenom zdát. Četla jsem druhé, rozšířené vydání, a jsem vždycky ráda, že se mohu podívat ještě dále v příběhu jedné rodiny. Určitě stojí za přečtení. :)

MiliKry
14.12.2018

Děkuji za tuto knížku. Moc pěkně napsaná.