Domov je místo, odkud tě nevyhodí

Domov je místo, odkud tě nevyhodí

Svědectví o tom, jak se žije pěstounům a dětem v pěstounských rodinách. Pokud si myslíte, že vaše starosti jsou nesmírné, pak po přečtení této knihy možná zjistíte, že vlastně žijete v ráji. Kniha je svědectvím o tom, že být pěstounem rozhodně není jednoduché, ale přesto to stojí za to. Uvažujete-li o adopci či o pěstounství je dobré si knihu přečíst, abyste získali představu co vás může potkat. Pro všechny ostatní je to dobré povzbuzení k překonávání všedních starostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/52_/52991/domov-je-misto-odkud-te-nevyhodi-52991.jpg 4.535
Literatura naučná, Rodina
Vydáno:, V.U.G.

adriane9

Úžasná kniha, skvělý příběh o tom, jaké to je být rodičem. Vím, cílem knihy bylo zaměřit se na PP, ale autorka má i své vlastní dva syny a já jako matka to s ní celé strašně prožívala. Myslím, že je opravdu nezbytné pro čtenáře této knihy být matkou nebo alespoň s dětmi pracovat. A ještě dodám, že velmi obdivuji autorku jak velké srdce se svým manželem má.

TamaraKrejčí

V rámci výzvy jsem hledala a našla své jméno. Šárka jedna z dívek v této krásně napsané knížce.

Eremites
20.03.2017

Skvělá knížka nejen pro ty, co by chtěli jít cestou pěstounské péče. Na toto téma jsem nenašla takřka žádné další publikace, když si odmyslím ty zcela odborné. A myslím si,že sdílení konkrétní zkušenosti je stejně důležité jako odborná příprava

ludmilka15
19.03.2017

Knížka mě nebavila. Asi ve třetině jsem ji odložila, ale chápu, že to asi nebyla četba přímo pro mě. Pro starší čtenáře bych ale asi nejspíš knihu doporučila,

Aveli
18.03.2017

Knížka se mi velmi líbila, je úžasné jak otevřeně autorka mluví. Myslím, že každý kdo si ji přečte lépe pochopí pěstounské a adoptivní rodiny.

Anna 13
04.02.2017

Vše, co ve mne kniha vyvolala a co mi dala si můžete přečíst v mé recenzi: http://knihy-jsou-duvodem-k-ziti.blog.cz/1702/domov-je-misto-odkud-te-nevyhodi-ani-kdyz-vyrostes-dagmar-zezulova

Autorce patří nesmírný obdiv, respekt a poklona. A taky dík. Neboť touto knihou darovala spoustu dětem domov. Lidé si ji přečtou, budou chtít pomoci, budou chtít tolik milovat.

Takový život je smysluplný a dobrý.
A mým cílem je prožít ho podobně...

xvevex
19.01.2017

Skvělá kniha. Je veselá a přes všechno zdlouhavé a nepochopitelné, co museli vydržet, šťastně skončí.

Mruskulka
05.10.2016

Velmi krásná a napínavá kniha. Je krásné si přečíst, že existuje mnoho rodin, které do toho jdou a těm malým osůbkám se snaží start do života co nejvíce zpříjemnit a poskytnout jim to pravé dětství. Jen tak dál.

irgole3
22.10.2014

Výborná knížka.Právě se na pěstounskou péči připravuji a už se velmi těším,až budu prospěšná nějakému svěřenečkovi.Kniha mě velmi přiblížila celou problematiku osvojení a adopce.Více takových!

hanicka258
15.03.2014

Perfektní kniha... Úplně mě to naladilo na pěstounskou péči, a to zřejmě bylo cílem... Jednou někdy, až bude čas, se třeba také vrhnu do víru těžkého, ale krásného a záslužného úkolu... :-)

pěstounská péče

Dagmar Zezulová