Domov je místo, odkud tě nevyhodí

Svědectví o tom, jak se žije pěstounům a dětem v pěstounských rodinách. Pokud si myslíte, že vaše starosti jsou nesmírné, pak po přečtení této knihy možná zjistíte, že vlastně žijete v ráji. Kniha je svědectvím o tom, že být pěstounem rozhodně není jednoduché, ale přesto to stojí za to. Uvažujete-li o adopci či o pěstounství je dobré si knihu přečíst, abyste získali představu co vás může potkat. Pro všechny ostatní je to dobré povzbuzení k překonávání všedních starostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52991/domov-je-misto-odkud-te-nevyhodi-52991.jpg 4.545
Literatura naučná, Rodina
Vydáno, V.U.G.

Kniha Domov je místo, odkud tě nevyhodí

lencin

Příběh pěstounské rodiny.
"Maceška" z www.rodina.cz
Matka=poslání.
Rodina, se dvěma vlastními syny adoptuje tři dcery.
Vellmi otevřené a dojemné až k slzám (2006).

MartinaF

Příběh jedné pěstounské rodiny mě zaujal, bavil a smekám před všemi, kteří do toho jdou. Autorka ukazuje nejen úskalí pěstounské péče, ale také lásku a rodinu, které dětem dávají.

saxik07

Tuto knihu bych doporučila nejen těm, kdo uvažují o adopci nebo pěstounské péči, ale úplně všem, kteří se stali rodiči! Je to úžasně vyprávěný příběh o úskalí výchovy dětí o lásce, naději a radosti, kterou nám děti svou přítomností dávají.

Ellinek

Výjimečná kniha popisující úskalí pěstounské péče. Nejlepší je na tom právě to, že autorka začala v devadesátých letech, kdy se o tomto světě ještě moc nevědělo a nic nebylo pořádně ukotveno v zákoně, zkrátka jak se říká v plenkách. Příběh netradiční, ale krásné rodiny, je skvělým a potřebným svědectvím ze světa, do něhož se na vlastní kůži všichni nepodíváme. Velká úcta a respekt autorce. Dokázala úžasnou věc - dala lásku, domov a rodiče dětem, kteří si o tom mohli nechat jenom zdát. Četla jsem druhé, rozšířené vydání, a jsem vždycky ráda, že se mohu podívat ještě dále v příběhu jedné rodiny. Určitě stojí za přečtení. :)

MiliKry
14.12.2018

Děkuji za tuto knížku. Moc pěkně napsaná.

adriane9
07.06.2018

Úžasná kniha, skvělý příběh o tom, jaké to je být rodičem. Vím, cílem knihy bylo zaměřit se na PP, ale autorka má i své vlastní dva syny a já jako matka to s ní celé strašně prožívala. Myslím, že je opravdu nezbytné pro čtenáře této knihy být matkou nebo alespoň s dětmi pracovat. A ještě dodám, že velmi obdivuji autorku jak velké srdce se svým manželem má.

TamaraKrejčí
19.01.2018

V rámci výzvy jsem hledala a našla své jméno. Šárka jedna z dívek v této krásně napsané knížce.

Eremites
20.03.2017

Skvělá knížka nejen pro ty, co by chtěli jít cestou pěstounské péče. Na toto téma jsem nenašla takřka žádné další publikace, když si odmyslím ty zcela odborné. A myslím si,že sdílení konkrétní zkušenosti je stejně důležité jako odborná příprava

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách
Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše

pěstounská péče

Dagmar Zezulová
česká, 1964

Kniha Domov je místo, odkud tě nevyhodí je v

Právě čtených2x