Domilováno

Domilováno https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/41591/domilovano-41591.jpg 4 26 7

Když vás téměř ve čtyřiceti letech a po desetiletém manželství muž najednou po telefonu opustí, zatímco vy právě v pohodě sledujete v televizi Hugha Granta, jak uhání svou životní lásku, je to šok. Přesně ten jednoho krásného večera utrpěla i Christina. Bohudíky jsou okamžitě na místě sestry a kamarádky, a jako první naordinují odstěhování ze společného domu. Jenže to nestačí, aby měl člověk život zase pevně v rukách. Zbývají mnohé nezodpovězené otázky, přivykání na náhlou samotu a více než jen pošramocené sebevědomí. Ale jak říká přítelkyně Marleen: Zlatíčko, za půl roku se tomu zasměješ. Jestli tomu tak opravdu je, o tom vypráví Dora Heldt v tomto románu, humorném i dodávajícím odvahu, v románu o novém začátku, ze kterého se nakonec vyklube mnohem víc než jen zvládnutí nedobrovolné životní krize. Kniha se čte tak, jako když vám nejlepší kamarádka u skleničky vína vypráví o svém životě.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Víkend

Ausgeliebt

maličkán
02.09.2022 3 z 5

Docela dobré odpočinkové čtení.

lenka6751
07.04.2021 2 z 5

Kniha se četla hezky, jsem však obyčejná spokojená žena z rodinného domku se zahrádkou a úplně mi nesedí, tyto tipy žen z velkoměsta. Stále něco řeší s kamarádkami a utrácí peníze za hlouposti. Přála bych takovým dámám měsíc na vesnici oni by je roupy přešly :-)
Kdo je obyčejný jako já doporučuji přečíst třeba spíše knížku Tajemství vysmáté kozy!

knihomolka525
03.07.2016 5 z 5

Příběh jako z reálu, jenže: ne každá má takové štěstí na tolik spřízněných duší kolem sebe.Ale jo,dobře se to četlo

Tevik
28.02.2016 4 z 5

Klidné oddychové čtení.Dovolená s tátou se mi líbila trošku víc.

RADOST
08.01.2014 3 z 5

Kniha o ženách a pro ženy. Kniha o rozchodech, o životě po nich. Emočně vyvážené, působí věrohodně. Ukonejšení pro ty, které už rozchod zvládly. Výstraha a upozornění těm, které si myslí, že je to nikdy nepostihne.

bookcase
05.08.2013 4 z 5

Příjemná letní oddechovka. Trochu jsem se bála začíst, německou literaturu nijak nevyhledávám, ale byla jsem pak příjemně překvapená.

Lenka
28.06.2011 5 z 5

super kniha taková oddychovka třeba na doivolenou ideální

Dora Heldt
německá, 1961