Domácí marmelády od Hanky 2

Domácí marmelády od Hanky 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/455522/bmid_domaci-marmelady-od-hanky-2-tVf-455522.jpg 3 1 1

Nejlepší marmeláda je domácí! Vyrobit jam nebo marmeládu, kterou budou vaše děti zbožňovat, není vůbec těžké. Recepty v bio kvalitě plné fantazie, tentokrát obohacené o buchty, koláče a další dobroty, které vám bude chodit uždibovat celá rodina. Překvapte je pomerančovou marmeládou s mandlovým likérem nebo hruškovým medem s ananasem! Není vaše rodina na sladké? A co takhle slaninová marmeláda na křupavé topince nebo ryzlinkové želé? Dopřejte své rodině dobroty podle receptů ověnčených mezinárodními cenami!... celý text

Kuchařky
Vydáno: , Klika

LadyCotton
03.07.2022 3 z 5

Druhý díl má hezčí grafické zpracování, je i "tlustší" ale přesto mám první díl radši.
Druhý díl je totiž rozdělen na dvě části: v té první jsou recepty na marmelády, jenomže jsou to spíše recepty na marmelády z exotického ovoce respektive z ovoce, které na zahrádce nejspíš moc lidí nemá (cedráty, dřišťál, fíky, opuncie apod.). Druhá část je věnována jídlům, do kterých přidáte marmeládu (buchty, koláče apod.).

zavařování a nakládání potravin marmelády a džemy

2017  93%Domácí marmelády od Hanky
2020  60%Domácí marmelády od Hanky 2