Domácí bylinář - Připrav, uvař a smíchej léčivé bylinky

Domácí bylinář - Připrav, uvař a smíchej léčivé bylinky https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/137650/domaci-bylinar-priprav-uvar-a-smichej-lecive-bylinky-137650.jpg 5 8 2

Poznejte 100 klíčových léčivek, jejich účinné látky a způsob pěstování a sběru. Namíchejte si masti, nálevy, odvary a kloktadla, u nichž najdete podrobný rozpis dávkování. Připravte si krémy, balzámy, obličejové masky a vlasovou kosmetiku pomocí detailních postupů a exkluzivních fotografií. Uvařte si více než 70 léčivých receptů na čaje, tinktury, koktejly, saláty, polévky, sirupy. Vyhledejte si speciální recepty pro dobré trávení, k utlumení kašle, bylinné léky pro první pomoc, zdravé klouby, pro duševní zdraví a pohodu.... celý text

Predator3313
03.05.2021 5 z 5

Jako základ pro bylinkáře určitě super. Navíc dobré tabulky k jednotlivým problematikám a ke každé bylince základní informace.
Jenom teda řazení bylin podle latinských názvů...to je teda děs :D Pokud něco hledám, tak to musím pořád otáčet na rejstřík a zpět.

marti7729
03.02.2017 5 z 5

Pro začátečníky s bylinkama je to ten správný průvodce. Líbili se mi převážně recepty na čaje a rozhodně v sezóně vyzkouším.