Dokud nás láska nerozdělí

Dokud nás láska nerozdělí https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405822/bmid_dokud-nas-laska-nerozdeli-FWN-405822.jpg 4 13 2

Advokát Walter Parker má před sebou nelehký úkol. Musí usvědčit podvodníka, který jeho rodině již dlouho ztrpčuje život. Situace se zkomplikuje, když Walterova dcera Scarlet přivede k rodinnému krbu muže, jehož vytrhla ze spárů smrti po uštknutí hadem. Rozhoří se bouřlivý příběh plný vášně, žárlivosti a odplaty, který směle konkuruje ohni sužované australské krajině.... celý text

putpuda
28.09.2019 3 z 5

Souhlasím s předchozím komentářem. Mě to pokazilo celkový dojem z knihy. Příběh sám o sobě je pěkný, opět trochu červená knihovna, ale jinak Lauru Waldem mám ráda a nebýt toho zmatku bylo by to fajn.
Já si říkala, že už s v postavách konečně orientuji, další kapitola začíná slovy " Do dveří vstoupila Martha...." a já si říkám, panebože, kdo je zase Marta? :D
Tak opět listování zpět ;)

Bobina74
25.11.2018 3 z 5

Není to špatné. Hezký romantický příběh, až do konce knihy vás autorka drží v napětí jak to skončí. Šílený je začátek knihy, kde se na vás vyvalí množství postav a jmen a vy se v tom plácáte....nečíst genealogický strom na konci jinak se připravíte o děj !!
P.s. Vydržte, příběh se vám odvděčí...

Mirja Hein (p)
německá
2017  72%Vyprahlá země
2018  72%Dokud nás láska nerozdělí

Kniha Dokud nás láska nerozdělí je v