Dohazovači

Dohazovači https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/265592/bmid_dohazovaci-MLU-265592.JPG 4 11 3

Richard dostal od otce těžký úkol - najít ženicha pro svou trochu výstřední sestru Mirandu. Richard s kamarádem Peterem dělají, co umějí - až je najednou ženichů víc, než je potřeba! Podaří se jim vyřešit obtížnou situaci?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

The Marriage Brokers , 1991

reader.007
20.09.2022 2 z 5

(SPOILER) Každý nevděčný a nablblý hejsek oplývá alespoň jednou ctností a pro hrdinu tohoto příběhu je onou ctností jeho sestra. Bohužel mají i otce stejně nevděčného a nablblého, kterému nestačí že mu dcera v podstatě spravuje panství, takže se mimo sladkého nicnedělání ještě rozhorluje nad tím, jak je nedokonalá, všední, příliš vysoká a především PŘÍLIŠ SVOBODNÁ. A že synáček potřebuje platit dluhy, zadá mu jako revanš ze svého pohledu nesplnitelný úkol – najít té hrozné dceři (a sestře) manžela. Mládenec si k tomu na pomoc naverbuje kámoše, ale už jejich první pokus je tak nemožný, že kýžený „plán“ zamýšlená oběť okamžitě odhalí. Protože je to bytost nezdravě hodná, nejen že je za to nerozčtvrtí a nenaháže hladovějícím rybám či jiné potřebné havěti, ale dokonce se rozhodne být jim ve snažení i nápomocná. Výsledkem je trochu za vlasy přitažené, předvídatelné, nicméně docela vtipné počtení.

havrmoni
15.05.2018 4 z 5

Ano,velmi sympatická hrdinka. Je to nenáročný,oddechový a takový milý příběh.

Ydisara
01.12.2016 3 z 5

Velmi netypická Harlequinka, ale hlavní hrdinka je mi sympatická už tím, že do hrdinek tohoto žánru má daleko...

harlekýnky

Irene Northan