Dobrý lídr pokládá skvělé otázky

Dobrý lídr pokládá skvělé otázky https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271930/mid_dobry-lidr-poklada-skvele-otazky-8km-271930.jpg 4 5 2

Tématem nejnovějšího díla amerického experta na leadership jsou otázky. Proč se ptát, jakým způsobem a koho? Maxwell rozebírá dotazy, jež pokládá členům svého týmu, ale také věci, na které se ptá sám sebe – lídr totiž musí neustále kontrolovat vlastní kroky. V dalších částech knihy se věnuje otázkám, jež lidé pokládají jemu, a take radí, co dělat, když pracujete pod špatným šéfem. John Calvin Maxwell napsal přes šedesát knih a v roce 2014 jej magazín Inc. uvedl na prvním místě žebříčku největších expertů na leadership a management.... celý text

momo01
28.10.2023 3 z 5

Hlavní poselství je skvělé, cenné a poutavé, ale přijde mi, že na něj bylo popsáno až příliš mnoho stran. Myslím, že čtení tučných nadpisů a rámečků mi dalo, pro co jsem si přišla a nebylo třeba se pouštět do všech těch doplňujících příběhů. Mám pocit, že kdyby byla kniha o něco stručnější, sevřenější a méně se rozbíhala do mnoha příběhů, byla by využitelnější.

janulka1310
28.12.2016 5 z 5

Prostě Maxwellovky jsou top knihy o leadershipu...:) Dají se číst pořád a pořád a nikdy neomrzí, protože tam je stále co objevovat a učit se.