Dobří sousedé

od:

Dobří sousedé
ekniha

Shadow Cove je městečko, o kterém každý sní – má malebné uličky, bujné lesy a dobré sousedy. To si alespoň myslí Sarah, když se sem přistěhuje za svým čerstvým novomanželem doktorem Johnnym McDonaldem. Brzy však objeví spodní proud klamu. A pak ji jednoho říjnového večera, když je Johnny zrovna pryč, připraví náhlá tragédie o veškeré štěstí. Sarah s Johnnym, otřeseni a zdrceni zármutkem, se pokouší znovu vybudovat roztříštěný život. Když se Sarah probírá kousky zničeného domova, odhalí šokující tajemství, které ji přiměje pochybovat o všem, co dosud považovala za skutečné – o svých sousedech, přátelích a dokonce i o svém manželství. S každým dalším odhalením se Sarah musí znovu a znovu ptát sama sebe: Můžeme vůbec kdy opravdu poznát ty, které milujeme?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/334610/dobri-sousede-RIE-334610.jpg 3.658
Originální název:

The Good Neighbor

Žánr:
Thrillery
Formáty eknihy:EPUB, PDF
Vydáno:, Kniha Zlín
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (13)

Přidat komentář
simika
06.09.2017

Tak trošku se ptám, o čem to bylo? Nevím, ale co vím určitě je, že to není thriller. Strach jsem měla jen, že tu knížku nedočtu:-) Hlavní hrdinka velmi nejistá, bez sebevědomí a s tendencí stalkovat svého manžela, kterému vlastně nikdy moc nevěřila... Manžel, bývalý děvkař, ale teď je vzorný a vše, co chce, je aby jeho žena byla šťastná a spokojená... Postavám jsem nevěřila jejich motivaci ani důvody, pro které dělali věci, které dělali. Zápletka chabá, v podstatě druhoplánová, rozuzlení předvídatelné, nebyla tam ani jedna sympatická postava....

čika
25.07.2017

niekedy si vravim, co vsetko sa dnes nevydava - a necita. toto uz tu rozhodne x-krat bolo a zrejme este bude. od vydavatelstva ako kniha zlin som asi ocakavala lepsiu kvalitu vyberu. predsa len, svetovy trh urcite ponuka nepreberne mnozstvo urcite zaujimavejsich knih.

V28
27.06.2017

Tak určitě čtivá knížka která se s ničím moc nezdržuje a sviští si do cíle. Kdo si chce jen odpočinout od složitých detektivek, tak tady má šanci. Jinak bych řekl, že spíš ženské čtení, příběh který po týdnu zapomenete.

alca.h
20.06.2017

Sousedů máme všichni hodně a jsou různí. Některé známe jen od vidění, jiným bychom se raději vyhýbali a pak máme ty, se kterými zajdeme na kávu, vpustíme je do bytu a nakonec i do našeho života. Jak dobře je ale nakonec známe? Máme jistotu, že dokonale známe aspoň ty, se kterými v jedné domácnosti roky žijeme? Možná prostě jen doufáme.

Za dobré sousedy považuje Sarah, hlavní hrdinka a autorka knih pro děti, ty, kteří jí pomáhají, když jí lehne popelem střecha nad hlavou. Ale jaké ji pak čeká probuzení do reality. Dá se věřit aspoň manželovi?

Začátek mě jednoduše chytil a vtáhl do děje. Celá kniha se dobře četla, jen ten závěr byl za vlasy přitažený a nepřišel mi příliš reálný. Kniha Dobří sousedé je prvotina A.J. Bannerové, která je původem z Indie. A že čtení této prvotiny není ztrátou času, dokazuje i vydání druhé její knihy (The Twilight Wife), která do České republiky snad taky dorazí. Podle autorky přinese i odpověď na zakončení Dobrých sousedů. Tak, Kniho Zlín, sem s dalším kouskem!

perpe2a
18.06.2017

zvláštní, plýtká zápletka, průměr

Dáduše
16.06.2017

Kniha se mi četla velice dobře. Líbily se mi motivy příběhu a i rozuzlení mě překvapilo:) Hodně se mi líbil jazyk, kterým byl příběh vyprávěn. Poklona rovněž překladateli... Dejte si pozor, co vše může nečekaně vyplout na povrch.

DannyBlakely
30.04.2017

Čtivá kniha to je, s tím souhlasím, ale velmi předvídatelná. Bylo mi jasné, o co zhruba jde, už poměrně brzy a dech mi tedy rozhodně nevyrazila.

DariDerek
21.04.2017

Autorčina prvotina, která si mě získala. I když jsem nedostala všechny odpovědi, přesto jsem velmi mile překvapena, jak je kniha čtivá a jakým směrem se ubíral děj. Pokud chcete vědět více, tak mám recenzi v záložkách. :-)

Mermaida
19.04.2017

V době čtení mi vadilo veškeré vyrušení zvenčí, nechtělo se mi knihu vůbec zavírat a odkládat. Měla čtivý a plynulý děj se zajímavou zápletkou. Konec na můj vkus trochu neurčitý, jak se nakonec Sarah zachová (ale to je můj osobní problém s "jasně" neuzavřenými konci). Jinak to ale pro mě byla příjemná kniha.
Rozhodně nebyla špatná, ale ani super výborná.

agatha2
02.04.2017

Kniha se četla velmi dobře, člověk si ani neuvědomil a už byl na konci, bez hluchých míst, v tomto směru nemohu nic vytknout. Ale nebylo to úplně TOP, myslím, že by se dalo z námětu vytěžit i něco více, ale tak nemůžeme číst pouze dechberoucí knihy:-)

Illaa
29.03.2017

Po dlouhé době kniha, kterou jsem přečetla jedním dechem. Téměř od první stránky jsem byla vtažená do děje a chtěla vědět víc. Rozkrývání tajemství mezi partnery a sousedy bylo zvoleno dobře, jen závěr jsem čekala zajímavější.

jana3099
28.02.2017

Zajímavý námět příběhu, nechybí zápletka, napětí no a zajímavý konec ........

hs777
26.02.2017

Myslím, že anotace slibuje mnohem napínavější a překvapivější příběh. Ve skutečnosti je trochu jednodušší a předvídatelný, pravda ale je, že se čte velmi dobře. Je to autorčina prvotina, takže jestli napíše ještě něco dalšího, určitě zkusím.