Dni bubnov

Dni bubnov https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135466/dni-bubnov-135466.jpg 4 22 22

Vzrušujúci príbeh tajnej agentky z pera svetoznámeho autora dobrodružno-špionážnych románov... Významná úloha vo Washingtone je pre mladú Holland Tylovú nielen jasným znakom, že jej kariéra je na vzostupe, ale zároveň veľkou výzvou. Beštiálna vražda jej chránenca, charizmatického senátora Westbbourna, ju však vtiahne do víru komplotov...... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Slovenský spisovateľ

Days of Drums , 1996

Shanib
11.10.2016 5 z 5

Nejdříve jsem chtěla dát čtyři hvězdičky, protože jsem od Shelbyho četla Do úsvitu a ta knížka je pro mě jedna z nejlepších thirllerů. A i když tahle byla o trochu slabší, nakonec jsem usoudila, že si stejně plný počet zaslouží, protože byla skvěle propracovaná, ani na chvilku jsem se nenudila a postavy byly dobře vykreslené a nebyly ploché

čef
26.07.2014 5 z 5

Velmi dobrý politický thriller - něco na způsob 3 dnů pro Kondora, možná s ještě více komplikovanou zápletkou. Příběh, zasahující nejvyšší politické špičky v USA a zobrazující jejich bezohlednost a zkorumpovanost, není až tak originální a cenzorům KSČ by se určitě také líbil. Nicméně stojí jistě i v dnešní době za přečtení neboť je literárně na úrovni, děj je patřičně napínavý a řešení je v řadě parametrů docela překvapivé.

politické thrillery

Philip Shelby