Dlouhý stín

Dlouhý stín https://www.databazeknih.cz/img/books/92_/92566/bmid_dlouhy-stin-doP-92566.jpg 4 22 7

Pracovník kriminálky se ve svém volnu věnuje starým nevyřešeným případům, tzv. pomníčkům, které jsou již odloženy v archivu. Když narazí na nevysvětlenou a neobjasněnou vraždu starého, oblíbeného učitele v malé vesničce na jihu Čech, rozhodne se do pátrání pustit sám. Jeho velitel mu umožní vzít si dovolenou a nastoupit ve Lhotě, kde se vražda odehrála, v lesním závodě jako řidič. Je to tak trochu velitelův dluh. Kdysi, před pár lety, zde sám sloužil a onen pomníček vyšetřoval. Jenomže neuspěl ........ celý text

babystar
22.03.2019 4 z 5

Kriminální příběh ze šumavského lesního závodu, v němž podvod vyústí ve vraždu. Na své si přijdou milovníci lesa i milovníci mariáše

syskas
29.11.2017 4 z 5

Fajn kriminálka z minulého režimu.

Eicherik
28.06.2016 3 z 5

Klasická česká detektivka z dob minulého režimu, která se přečte na jeden zátah. Ke čtení mě zlákala pro detektivku nezvyklá, ale pěkná obálka.

jarin58
08.04.2016 3 z 5

Typická krimi z typické vsi osmdesátých let,dala se číst.

dagmar5477
21.03.2016 5 z 5

Čtivá detektivka, ve které se vyšetřovatel vrací k nedořešenému případu.

čef
18.02.2014 3 z 5

Nekomplikovaný příběh o tom jak naše chrabrá Bezpečnost s pomocí strany a vlády a nasazeného agenta odhaluje vraždu a rozkrádání socialistického vlastnictví. Nic extra, ale na zabití tří - čtyř hodin života to bez urážky stačí.

ronyjihlava
14.05.2012 3 z 5