Divoká touha

Divoká touha https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/4502/bmid_divoka-touha-lC8-4502.jpg 4 21 4

Krásná Catherine Mayfieldová se stává obětí rafinovaného plánu svého údajného přítele Markuse. Z jeho tenat ji zachrání až Markusův odvěký nepřítel Rafael. Dokáže Catherine s Rafaelem překonat řadu překážek, jež stojí v cestě jejich lásce a touze?

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Baronet

Love´s wild desire , 1977

moudivlacek
moudivlacek
26.07.2016 3 z 5

Mám ráda romantiku, ale v tomhle příběhu jsem se občas ztrácela s hlavní myšlenkou autorky, bylo to jakési přeplácání, pár scének bylo dobré, Mám ráda drsné muže, ale Rafe byl velmi rozporuplný muž, a to nemluvím o jeho ženě Catherině. Samozřejmě že to se snaží využít ve svůj prospěch ti druzí.

fidáš
fidáš
19.03.2014 5 z 5

Pěkná romantická kniha.

PomněnkaPrvní
PomněnkaPrvní
28.09.2013

Tak toto opravdu NEDOPURUČUJI ke čtení. Příběh tak překombinovaný, jako by si autorka řekla, že papír snese všechno. Spousta zdánlivě důležitých postav, které postupně umírají nebo odcházejí. Nedařilo se mi stíhat myšlenkové pochody paní Blake. Dialogy zmatené, nejasné. A nejhorší na tom celém jsou hlavní hrdinové. O Rafaelovi se nedozvíte vůbec nic, charakter neznámý. A Catherine? Hloupá a naivní, ale tak strašně moc, až se divím, že se mohla stát hlavní hrdinkou románového příběhu. Romantiky nula, erotiky nula, humoru nula. Vlastně jen čteče stále se měnící děj a nechápete, proč se hrdinka chová zrovna tak, jak se chová. Dočetla jsem to vlastně jen ze zvědavosti, kolik a jakých krkolomných dějových zvratů ještě paní Blake vymyslí.

modranka
modranka
04.02.2013 4 z 5

Pekný romantický príbeh. Ktorá máte rada boj dvoch mužov o jednu ženu, prídete si na svoje.

Jennifer Blake (p)
americká, 1942