Divoká krása

Divoká krása https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/13058/bmid_divoka-krasa-bHB-13058.jpg 4 49 7

Milostný román o mladé krásce Alexandře, která má být provdána za prostopášného lorda Christophera Hattona - hlavní hrdinka však vášnivě miluje jeho dvojče - Nicholase. Příběh se odehrává v Londýně devatenáctého století.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Ravished , 2002

Ála1968
28.01.2023 3 z 5

Příběh nebyl vůbec špatný,ale četla jsem lepší.

rampapa
17.06.2022 5 z 5

Nádherný příběh o lásce. Moc se mi knížka líbila a velmi jí doporučuji všem co mají rádi romantiku.

havrmoni
18.11.2016 5 z 5

I když se mi zdála dlouhá a natahovaná,neměla jsem potřebu přeskakovat jako u jiných příběhů. Lìbila se mi a zkusím i další knihy od této autorky.

moudivlacek
07.11.2015 5 z 5

Autorku i její knihy mám ráda, ale tahle mi prostě nesedla. Námět dobrý, ale vůbec se mi nezamlouval konec příběhu. Určitě po ní znovu nesáhnu.

Kamiliana
08.02.2015 3 z 5

Jedna ze slabších knih této autorky. Byla jsem zklamaná z obsahu i jazyka. Nevyniká ani překlad (např. kočka a šlehačka (!) namísto smetana, nebo pravopis welšský) a také mě rozčilovala postava slabošského Chrise, s těmito lidmi fakt nemám trpělivost :-) Ale po faktické stránce si čtenář přijde na své (o Byronovi, princi Georgeovi...).

modranka
06.10.2014 5 z 5

Ak máte chuť na niečo romantické, historické, erotické.... čítajte.
Príbeh je vcelku zaujímavý. Podľa môjho názoru je príbeh skôr o bratoch (Chris a Nick) než o Alexandre. Autorka vcelku veľmi pekne skomponovala zámenu postáv. Je to prehľadné a jednoznačné. Text sa čítal ľahko, erotické scény nenarazili na morálku súčasnej spoločnosti.... (odohrávali sa v snoch a myšlienkach).
Pre náročnejšieho čitateľa je príbeh strata času. Ale ak mám hodnotiť knihu pre čitateľa, ktorý si chce oddýchnuť, (zrejme to bola cieľová skupina čitateľov) potom musím dať plný počet hviezdičiek.

maryzka
12.05.2012 2 z 5

U této knihy nikdy nevim který bratr je hodný a který zlý.

historické romance

Virginia Henley