Kamarádky

Kamarádky https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/2823/bmid_kamaradky-hdz-2823.jpg 4 159 25

Dívky v sedlech série

Stefi, Carol a Lisa jsou děvčata, která milují koně a ježdění na nich. A právě teď čekají na prázdniny, aby se vydaly na velkou výpravu. Dokonce si už naplánovaly, co všechno si vezmou s sebou. Ale hrozí tady, že jakmile si neopraví známky ve škole, z výletu sejde.

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Alpress

Saddle Club - Horse Crazy , 1988

Alexa25781
07.06.2013 5 z 5

Hezká knížka,donutila mě k tomu,pujčit si v knihovně další díly.Mám ráda když mě hned první díl neodradí od těch dalších

MAGY
30.11.2012 5 z 5

Zbožnuji koně a proto i tuhle knížku . : )

DarkFireflies
19.06.2012 3 z 5

Tak tuhle sérii knih jsem četla před nějakými čtyřmi lety, když mi bylo takových deset let. Sama jsem jezdila na koni a v té době jsem milovala snad všechny knihy, které se koní týkaly. Tohle byla moje vůbec nejoblíbenější série, ale nakonec jsem se čtením skončila někde u 22. knihy série, jednak proto, že jsme z těchle příběhů odrostla, pak také proto, že mě to začínala víc a víc nudit. Těch knih už je přece jenom moc.
Ale když jsem byla menší, líbilo se mi to, přiznávám. :)

Alisce
17.11.2011 3 z 5

Tyto knížky jsem četla když mi bylo 11 a byla jsem opravdový blázen do koní. :) Pěkné počtení pro milovníky koní. :)

Miškáá
02.10.2011 5 z 5

Tak tyto knížky spolu s knížkami od J. Wilsonové ze mě udělaly blázna do čtení :-)
Přečetla jsem snad všechny díly (s výjimkou nějakých dvou posledních), a fakt jsem je měla jako malá stráášně ráda. Kvůli těmto knížkám mám hezkých pár let zatím neuskutečněný sen jezdit na koni... :-)
Asi se k nim časem zase někdy vrátím..

koně příběhy o koních

Bonnie Bryant