Díky za vzpomínky

Díky za vzpomínky
https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/175728/diky-za-vzpominky-175728.gif 4 284 284

Joyce Conwayovou pronásledují zvláštní vzpomínky – v duchu vidí uzoučké dlážděné uličky v Paříži, kterou nikdy nenavštívila. A noc co noc se jí zdá o neznámé blonďaté dívence. Tento pocit déjà vu pokračuje i po propuštění z nemocnice, kde bojovala o život po strašlivé nehodě. Zůstala naživu, ale její manželství se po této události ocitlo v troskách. Justin Hitchcock je rozvedený, opuštěný nepokojný muž. Po příjezdu do Dublinu, kde má přednášet o umění, se seznamuje s lékařkou Sarah, která ho přemluví, aby se stal dárcem krve. Justin si uvědomí, že je to po dlouhé době první skutek, který mu vychází přímo ze srdce. Jednoho dne Justin dostane košíček muffinů s lístkem, na kterém je napsáno pouze jediné slovo: Díky. Zakrátko následují další pozornosti. Justin se rozhodne neznámého odesílatele vypátrat a výsledky tohoto pátrání mu navždy změní život.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , BB art

Thanks for the Memories

luciefeix
03.12.2015 2 z 5

Celou dobu jsem se nemohla začíst a moc mě ani nebavila :(

Beky
22.10.2015 5 z 5

Kniha mě dostala - nejen obálkou, ale i samotným dějem a super nápadem na příběh! :) Byla jsem velice příjemně překvapena, líbilo se mi to a pobavila se při čtení. Super oddechovka :))

red_marionette
21.10.2015 5 z 5

Od této autorky jsem zatím nic nečetla, tahle kniha mě zaujala na první pohled. A tak jak jsem se u téhle knihy nasmála se mi dlouho nestalo :)Taky jsem se hodně zamyslela nad spěchem ve svém vlastním životě.

Barus23
21.10.2015 3 z 5

Kniha velmi čtivá, jednoduše napsaná. Pro mě to byla taková milá odpočinková záležitost :-)

janyska13
26.09.2015 3 z 5

Sice trochu nepravděpodobná situace je v této knize. Děj celkem nuda, aspoň že ke konci se to rozjelo. :)

Madlenkačte
09.09.2015 4 z 5

Kniha byla vtipná, dobře a rychle se četla, moc hezký příběh. Určitě doporučuji přečíst.

Ena
27.08.2015 2 z 5

Od autorky jsem již četla více knih, ale tahle patří spíše k těm slabším. Začátek knihy se rozvíjel pomalu, chyběl mu šmrnc, pak jakoby dosáhla autorka vrcholu, když hlavní hrdinka děkovala svému zachránci a následoval pád k zbytečně komplikovanému, nezáživnému konci. Po celou dobu četby jsem se nemohla zbavit dojmu, že hlavním zápletkou knihy byla snaha autorky o co nejvíce stránek, aby splnila požadovaný objem a ani trefné pasáže s tatínkem to nezachránily.

-markéta-
20.08.2015 5 z 5

Knihu jsem si vybrala podle obalu a navíc byla ve slevě a já neměla knížku na dovolenou, tak jsem jí vzala. Musím říct, že mě velmi nadchla, nikdy jsem ještě nečetla knihu s tímto dějem. Všem doporučuji.

Niriel
19.08.2015 4 z 5

Jednoduchý příběh, ale krásný... nutí vás věřit, že se vše může otočit a svět kolem vás začne být krásný. Nutí vás věřit v nadpřirozeno... nutí vás věřit v lásku.

klarinka9974
07.08.2015 2 z 5

I když jsem knihu dočetla až dokonce, tak mě kniha neoslovila, nebavila mě a už od začátku jsem počítala jsem s tím, že se setkají až na konci. Autorku nebudu nijak zavrhovat a její další knihy si přečtu, protože s láskou Rosie byla kniha která se autorce vážně povedla.

niknikita
23.06.2015 2 z 5

Nedočetla jsem...nějak nemůžu uvěřit, že to napsala stejná autorka jako P.S.Miluji tě.

jana1306
19.06.2015 3 z 5

Nenáročná knížka i když mě nezaujala tolik, jako P.S.Miluji tě a Kdybys mě teď viděla. Přišlo mi to chvílemi zdlouhavé a souhlasím s ostatními, že byl úžasně vyjádřen vztah tatínka a Joyce, to bylo dojemné.

nikkifinn
13.06.2015 5 z 5

Skvělá, úžasná, nádherná kniha. Ohromně jsem se bavila, tolikrát jsem vyprskla smíchy a na konci mi tekly slzy dojetím... ach ♥ Joyce, její tatínek (úžasný), humorný Justin i ostatní... no prostě skvěle napsáno, charakter všech postav na jedničku... chci další od autorky :)

aruba
02.03.2015 5 z 5

Knihu vřele doporučuji. V jeden moment jsem se u ní nahlas smála, hned za chvíli zase měla slzy na krajíčku. Za nejzajímavější postavu považuji jednoznačně tatínka hlavní hrdinky. Byl se svou bezprostředností neskutečně vtipný i dojemný zároveň. Když se společně s Joyce vydávají do Londýna, je to rozhodně nejzábavnější část knihy.

LenZa28
19.08.2014 3 z 5

Musím se přiznat že tato kniha mne po Péesku, Kdybys mě teď viděla a Vzpomínky na zítřek přišla slabší.. Pro mě "pán Bůh zaplať" za tatínka, ten to zachránil. Ani příběh/pointa mne nezaujal..

monula101
28.07.2014 3 z 5

Dobra knizka ale moc zdlouhava

Xterka
17.06.2014 5 z 5

Pěkný příběh, ale více než ten milostný se mi líbilo zachycení vztahu otec - dcera.

kikies
12.06.2014 4 z 5

Byl by to obyčejný romantický příběh, ale díky okořenění trochou nadpřirozeného sdílení vzpomínek se to vyvinulo v zajímavější čtení. Milé, romantické, ale ne přeslazené.

KitaB
24.12.2013 3 z 5

Četla jsem tuto knihu již dříve a přečetla jsem ji velmi rychle, bylo to nenáročné čtení.

Marčullkas
23.07.2013 3 z 5

Zvláštní propletení dvou odlišných lidí. Oddechové pohodové čtení.

Cecelia Ahern
irská, 1981