Dievča v snehu

Dievča v snehu https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388537/bmid_dievca-v-snehu-9c9-388537.jpg 3 91 23

Žiadna smrť nie je nevinná. V coloradskom mestečku nájdu zavraždenú stredoškoláčku. Tamojší obyvatelia sú jej smrťou otrasení. Atmosféru plnú strachu a podozrení prežíva každý po svojom – dospievajúci Cameron, ktorý bol mŕtvou dievčinou posadnutý, spolužiačka Jade, ktorá ju nenávidela, i vyšetrujúci policajt Russ. Všetci sa navyše musia vyrovnať s vlastným životom a démonmi, ktorí ich sužujú. Každý z nich totiž skrýva nejaké tajomstvo. Kým je človek, keď sa nikto nepozerá?... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Lindeni

Girl in Snow , 2017

Martina1805
29.01.2024 3 z 5

Celkem dobré ačkoliv jsem zvyklá na jiné počteníčko

Zuzizuzi
28.09.2022 2 z 5

Když nečekáte detektivku, ale několik psychologických pohledů do duší tří různých lidí, tak se vám může kniha líbit. Já se k ní už nikdy znovu nevrátím, mám raději akční děj.

pollyanna
20.08.2021 1 z 5

Nedokázala jsem se začíst a knihu odložila na začátku. Zvláštní styl psaní, nesympatické postavy...

jarin58
23.08.2020 1 z 5

Pro mne utrpení vůbec dočíst.

Fzuzik
23.07.2020 2 z 5

Za mě nic moc... Zvláštní styl psaní, řeší se příběhy jiných lidí než samotné oběti, celkově na mě kniha působí chaoticky. Do čtení jsem se musela nutit a už se těším na něco jiného. :)

Kalima206
06.02.2019 4 z 5

Už na začátek musím zmínit, že se mi líbil styl, jakým je kniha psaná. Četla se mi jedním dechem. Jen bych možná vynechala jednu nebo dvě postavu - např. toho bezdomovce, to sem moc nepochopila důvod, proč tam byl zmiňován, ale to je jen můj dojem. Jinak se mi líbilo, jak člověk do poslední chvíle s jistotou neví, kdo to teda spáchal. Každopádně určitě stojí za přečtení :)

Termina
25.01.2019 1 z 5

Kniha mě zklamala :) čekala jsem od ní mnohem víc.. postavy byly nudné :)

Dandulka
09.01.2019 4 z 5

Zpočátku mě to moc nebavilo, ale konec byl opravdu strhující.

Gabča2011
06.01.2019 odpad!

zcela souhlasím s ostatními komentáři, právě jsem se z donucení pročetla na 130.stránku a končím..:(

Anita8
31.12.2018 1 z 5

Knihu som nedočitala , tusim cca 10 stran , rzchle prelistovanie , a dost. Este som sa pozrela na rozuzlenie, ci to bude naozaj volovina ako som tusila, a aj bola. Skoda casu. Skoda papiera. Skoda penazi. Nikdy som nerozumela myslienke, ze knihu treba docitat z akejsi ucty k autorovi. Z ucty k citatelovi taka nevkusna kniha ani nemala vyjst. Hviezdicka za obalku, ktora zial predava.

Janisss
29.12.2018 1 z 5

Nějak nevím... knihy tohoto rozsahu většinou přečtu za 1 den, tuto knihu jsem četla 3 dny... A to spíš proto, abych ji už konečně dočetla... velmi zvláštní a chaotický styl psaní mě vůbec neoslovil, ke knize se tedy už určitě vracet nebudu...

Dominika_a
08.11.2018 1 z 5

Obálka skvělá, avšak i přesto jsem z knihy zklamaná. Kniha mě začala vážně bavit bohužel až ke konci. Do poloviny knihy samé fantazie, které bohužel ani nesouvisely s příběhem. Bohužel jsem se do čtení musela nutit. Knihu odkládám s tím, že se k ní nejspíše už nevrátím.

Janča089
13.08.2018 1 z 5

V knize bylo asi tak 20% příběhu a děje, zbytek byly fantazijní představy, které z velké části vůbec nesouvisely se zápletkou (nebo alespoň nedokážu chápat tak hluboce jak autorka smýšlí). V těch fantazijních představách je mimo jiné spousta zvláštních přirovnání a popisů, které mají asi vzbudit ve čtenáři emoce (negativní). Napětí jsem v knize nepocítila, těšila jsem se až ji dočtu, abych ji mohla odložit.

Marluksa
12.07.2018 3 z 5

Obálka famózní, slovní zásoba autorky taktéž, metaforické výrazy a přirovnání překvapivé, ovšem styl psaní na můj vkus velmi chaotický a samotný příběh taky nijak zvlášť nezaujal. S čistým svědomím nemůžu doporučit.

Lethania
05.06.2018 2 z 5

Anotace slibovala skvělý thriller, což se ale nestalo. První polovina knihy mě dokonce i bavila, ale bylo to pořád o tom samém. Závěr byl odfláknutý, vražda nesmyslná. Jeden z horších thrillerů.

DominaCZ
10.05.2018 1 z 5

Prvních necelých sto stran se mi docela líbilo, ale nikam se to neubíralo a "divnosti", kterých tam bylo tlačeno moc a moc, se prostě zcela beze smyslu nabalovaly, tak jsem skočila na konec a ten důvod její smrti byl tak nedořešenej a nevysvětlenej, že mi to vzalo chuť.

Clodia
25.04.2018 1 z 5

Stručně řečeno - nedočteno, odloženo.

katst
08.04.2018 1 z 5

Lákavá anotace, krásný přebal, ale kniha je jedno velké zklamání. Po dlouhé době kniha, která mě fakt nebavila. Nerada knihy odkládám, ale tohle dočíst, to byl tedy boj... Utahané, nudné, obtížně se to čte... Thriller?!? Tak to ani náhodou...

mikika
26.03.2018 3 z 5

asi byla chyba přistupovat ke knize jako k detektivce, je to spíš náročnější psychologický román s dost pochroumanými postavami. nejdřív jsem je nesnášela, pak se to trochu srovnalo, když vycházelo najevo, co mají za sebou...

Babarunka
24.03.2018 1 z 5

Tato kniha mě lákala zajímavou obálkou i příběhem. Bohuzel je pro mě velkým zklamáním. Styl autorčina psaní mě nezaujal, stejně jako zpracování příběhu a postav. Bohužel jsem knihu odložila asi po padesáti stranách..Škoda..

psychologické thrillery

Danya Kukafka
americká
2018  51%Dívka na sněhu
2023  89%Poznámky k popravě

Kniha Dievča v snehu je v