Dieta krajkového prádla

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tamara ze všeho nejvíc miluje čokoládu, Edita klasickou českou kuchyni a Jana úplně všechno jídlo! Tamara si přeje znovu poznat lásku, vypadat skvěle a být ve výborné kondici. Kamarádky ji v tom nenechají samotnou, shození nadbytečných kil a vylepšení fyzické kondice se hodí i jim. Ve třech se hubnutí táhne nejlépe, proto společně zkoušejí nejrůznější fígle a praktiky, aby se účinky diety pohnuly tím správným směrem. K dosažení cíle však vede cesta plná chutných nástrah, veselých i neobvyklých situací. Vnitřní klid jim navíc narušuje hodně podezřelý stalker Bohouš. Zbavit se nadbytečných kil není vůbec jednoduché, něco ale musí fungovat!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/468334/big_dieta-krajkoveho-pradla-9S2-468334.jpg 3.513
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Dieta krajkového prádla

m.valova
14. ledna

Původně jsem začala číst do výzvy 2021,s hektickým koncem roku jsem nedočtenou odložila,ale nyní mi to nedalo a dočetla jse.Neurazí a ani zvlášť nenadchne,ale hlavním hrdinkám se nedá upřít nadšení ze zkoušení nových diet a celkově jejich pohodové kamarádství a zážitky by jim leckdo mohl i závidět.

motokatty
19.07.2021

Tato kniha je přesně ten důvod proč moc nečtu české autory. Když pominu fádní styl psaní autorky, tak ani hlavní hrdinky mi nepřišly sympatické (a to sama mám nadváhu). Jejich naivita (hlavně Jany) byla neuvěřitelná nebo spíše děsivá, protože je mi jasné, že nejedna česká žena se v ní najde (žena kolem padesátky, milovnice vysedávání u seriálů, několik desítek kilo nadváhy, nadává na manžela, večer sežere pekáč masa a pak se ráno diví, že nedopne oblečení a vinu hází na všechny okolo-zcela upřímně nechápu co je na tom vtipného).


cecetka
03.07.2021

Ne ne ne. Tohle jsem vážně nedala a odložila nedočtené. Vážně nejsem masochistka, abych plýtvala svým volným časem na něco tak slabého :-(

romika
22.06.2021

Pěkná oddechovka,místy jsem se hodně nasmála, třeba u melounové dietky. Hlavní postavy byly naivní až hrůza,ale to by jinak v tomhle druhu četby ani nešlo,takže jako nenáročnou četbu pro pobavení, doporučuji.

gargamelka
06.06.2021

Tři ženy, které mají stejný cíl - zbavit se přebytečných kil. Seznámí nás s různými příhodami a dietami, které vyzkoušely. Občas k pousmání, místy šití do vlastních řad. Bohouš až takovým narušitelem nebyl... Nenáročná oddychovka.

martan707
04.05.2021

Skvělé! Opravdu jsem se pořád smála a nahlas. Skutečně humorná knížka.