Diagnóza:Odsúdení na smrť

Diagnóza:Odsúdení na smrť https://www.databazeknih.cz/img/books/73_/73090/diagnoza-odsudeni-na-smrt-73090.jpg 4 83 83

V tomto diele sa autor zameral na napínavý príbeh lekárky, ktorej podozrenie na príznaky smrteľnej otravy ohrozuje jej profesionálnu existenciu i jej vlastný život. Doktorka Abby Dolanová má sľubnú kariéru v sanfranciskej nemocnici, keď je postavená pred rozhodnutie, či odísť so svojím snúbencom, inžinierom Joshom Wylerom do mestečka Patience, kde ho zamestnal gigantický chemický koncern Colstar. Abby si tam nájde prácu na pohotovosti a začína si v novom prostredí zvykať - kým sa neobjaví prvý pacient s príznakmi, ku ktorým sa nehodí nijaká diagnóza. A tu sa začína napínavý a vzrušujúci príbeh.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Aktuell

Critical Judgment , 1996

denib
13.12.2023 4 z 5

Dobrá, napínavá kniha plná akce. Až jsem se neubránila tomu, abych si hlavní hrdinku Abby představovala tak trochu jako Ramba. Co všechno zvládla a vydržela by slušelo lecjakému hrdinovi z akčních filmů :-) I rozuzlení záhady bylo nepravděpodobné. Ale tyhle nedostatky přebíjí fakt, že jsem se při čtení prostě bavila. Zase jednou jsem byla zvědavá a napnutá, jak to celé dopadne a navíc se to výborně četlo.

Bax9
03.05.2023 4 z 5

Na knihu, resp. audioknihu, jsem narazila úplnou náhodou a byla jsem příjemně překvapená. Bylo to napínavé, příběh zajímavý, hlavní hrdinka sympatická, i když opravdu trochu Jack Ryan :-), ale to se dá pochopit, v té době jely akčňáky. :-) Celkově hodnotím dobře, příjemná oddychovka s napětím, akorát na zkrácení nudné cesty autem do práce.

janina66
14.04.2023 3 z 5

Audiokniha.
Je vidět, že kniha je víc než 25let stará. Zejména vyšetření, zavádění přístrojů na pohotovosti. V knize to bylo až zbytečně zdlouhavě popisováno. První půlka byla až nudná, ale konec to trochu vylepšil. I když z doktorky Ebby se stala neohrožená Xena. Tohle se mi nelíbilo a od autora už nic číst nebudu.

BlackBlade
07.01.2023 4 z 5

Příběh mladé a schopné lékařky je vsazen do maloměsta, které je ve všech směrech více či méně pod vlivem velkého továrního komplexu.
Celý příběh mě zaujal, ale v závěru už doktorka budila trochu dojem špičkového agenta typu Jack Ryan / James Bond. Ale jinak si 4**** hvězdy zaslouží.

Belanna
29.12.2022 4 z 5

Tak teď nevím, zda Život opisuje od pana Palmera a nebo zda je to opačně.
Ale přesně takhle to prostě chodí ....
Napínavé, poutavé, navíc z lékařského prostředí. Pozvolné počáteční tempo se zrychluje.
Akce narůstá a doktorka Abby si sáhne až na dno.

maličkán
24.07.2022 4 z 5

Pěkná kniha, jako všechny, co jsem zatím četla od Palmera.

georginaa
18.10.2020 4 z 5

Příběh je o doktorce Abby, která pracuje na pohotovosti. Jednoho dne přivezou pacienta s podivnou nákazou a ona zjistí, že to není ojedinělý případ. Dokonce se spustí boj o přežití.

zimolka
01.02.2020 5 z 5

Napínavé,zajímavé čtení.

Stanas513
30.11.2018 5 z 5

Knihu jsem četla formou e-knihy, takže jako večerníček v posteli. Z počátku jsem se nemohla začíst, ale za polovinou příběh dostal spád a už jsem ho nepustila. Zakončení sice nebylo happy, zlo nebylo potrestáno úplně, ale takhle to vlastně chodí i v reálném životě.

zimka.r
15.02.2018 4 z 5

Opět příjemné čtení, zápletka i rozuzlení. Už teď se těším na další knížku.

tuldas
26.07.2016 4 z 5

velmi napinavé

MAXA71
16.02.2016 4 z 5

Napínavé a dobré čítanie. Nečakané rozuzlenie. Super.

marcela6320
29.07.2015 5 z 5

napínavé a velmi hezké čtení

Liana
14.04.2014 5 z 5

Úžasný, pútavý príbeh. Nevedela som prestať čítať, až kým som neotočila poslednú stranu. Teším sa na čítanie ďalších kníh od tohto autora. Odporúčam všetkým milovníkom trilerov.

keri.H
16.12.2013 5 z 5

Velice zajímavý příběh. :) Hodně moc mě kniha zaujala a líbila se mi . :)

lenocka2013
18.10.2013 4 z 5

Putavy pribeh, velmi ma zaujal. Odporucujem.