Diagnostika karmy 1 - Systém samoregulácie poľa

4. Technická diagnostika
5. Kultúra a umenie a karmické štruktúry
6. Čo je satanizmus
7. Záver

Pre Synergiu a. s., Bratislava vydalo Vydavateľstvo Slovart, Bratislava.

Vydanie prvé

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141603/diagnostika-karmy-1-system-samoregulacie-pola-141603.jpg 3.724

Diagnostika karmy 1.

Duchovní literatura, Literatura naučná, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Slovart (SK)

Диагностика кармы. Кн. 1. Система полевой саморегуляции (Diagnostika karmy. Kni. 1. Sistéma polevoj samoregulacii), 1993

Kniha Diagnostika karmy 1 - Systém samoregulácie poľa

Elea

Jsem moc ráda, že jsem se s touto knihou potkala, mám o čem přemýšlet.

zuzana3781

Diagnostika karmy do každé domácnosti. Poukazuje na možnost souvislostí mezi tím co se nám děje, s čím se opakovaně vypořádáváme a chováním naším i našich předků v minulosti. Poukazuje na možné příčiny našich potíží v životě a nabízí zamyšlení nad jejich řešením. ???? Za mě super ????

Anubis
15.04.2020

Po mnoha letech jsem našel autora, který mi "mluví" z duše. Navíc mi kniha doplnila vědomí mých vlastních slepých míst, na kterých můžu pracovat...

Lazarev v rámci tématu vyčnívá nad ruskou literaturu poslední doby, která je pochybné kvality.

Pozn.: četl jsem zatím jen 1. díl

Jelitovna
11.08.2015

Knihu lze považovat za "svědectví" z počátků autorovy cesty. V průběhu dalších dílů se jeho zkušenosti množí a názory tříbí. Autora nebo jeho dílo nelze posuzovat podle několika prvních děl. Ale nejde je ani vynechat, jinak by člověk patrně dobře neporozuměl.

09.08.2015

Opravdu zajímavá kniha. Nemůžu říct, že souhlasím se vším o čem autor píše a snad to ani není nutné, ale je tu několik témat, která mě skutečně velmi oslovila. Nejvíce potom problematika rodinné karmy. Způsob jakým dokážeme nevědomě ovlivňovat své děti a zatížit je tak na energetické úrovni svými vzorci je až neuvěřitelné. Stejně tak je velmi zajímavě popsán satanismus - jako jeden velký energetický virus, který živíme my sami. Určitě tato kniha stojí za přečtení. Dobré je však zachovat si nějaký odstup a vše podrobit svému vlastnímu zkoumání a posouzení.

vesirena
23.02.2012

tato kniha mi při prvním čtení vyrážela dech...dnes snad již chápu

bousak
09.02.2012

Zajímavá prezentace souvislosti mezi konáním a zdravotními důsledky. Možná nezamýšlený vliv knížky je v tom, že člověk může začít sledovat své každodenní projevy aby náhodou neonemocněl, což samo o sobě může mít destruktivnější účinek, než samožné konání.