Diabolská vidina

Diabolská vidina https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/193970/bmid_diabolska-vidina-jBT-193970.jpg 4 43 43

Je voľné pokračovanie horroru o čarodejnom zrkadle, ktoré sa v rukách londýnskeho starožitníka premení na nástroj hrôzostrašnej vraždy jeho zmyselnej ženy. Prastarý predmet, ktorý ožíva a sýti sa ľudskou vášňou, sa však stáva silnejším s každou kvapkou preliatej krvi. Jeho zvrátené kúzlo si žiada nové obete. Podarí sa prerušiť temný kruh násilia aspoň starožitníkovej jedinej dcére, tragicky poznamenanej osudom oboch rodičov?... celý text

Literatura světová Horory Romány
Vydáno: , Cesty

Reflection , 1992

m2056
10.09.2023 1 z 5

Tak tohle se moc nepovedlo zbytečně ztráta času se čtením.

Jája92
21.07.2020 4 z 5

Náhodou jsem narazila na druhý díl. Obálka je hrozná, ale příběh jako takový není až tak špatný, jen konec knihy se mi příliš nezamlouval.

eraserhead
19.11.2014 2 z 5

Zpočátku klasické pokračování. Všeho je kvantitativně více - obětí, krve, mordů, postav. Jenže pak to docela zvolní, Scottovi vypadnou otěže z ruky, dlouho se nic neděje a příběh se rozplizne do nezáživných popisů a neustálého opakování různých informací. Ke konci se to zase trochu nakopne, ale stejně jako první díl, i tenhle končí dost suše, nezáživně a jaksi nezajímavě. Nejvíc mě na románu bavili epizodické příběhy obětí.

tygrilady
06.11.2012 5 z 5

Jelikož mám i 1díl tak jsme ji musela sehnat a povedlo se.Dnes jsem ji dočetla super!!!

Lucy
20.06.2012 5 z 5

četla jsem asi v 16 a přečtu si jí i dnes,napínavá

Bytost na cestě
19.01.2012 5 z 5

Velice zajímavá kniha :-)

irská literatura

Michael Scott