Diablova nevesta

Ešte predtým, ako sa lord Rupert Glennister objaví v Bathe, predchádzajú ho čudesné chýry, z ktorých naskakujú dámam na chrbte zimomriavky. Mladá a neskúsená Calvina je šokovaná vlastnou pochabosťou - z jedného dňa na druhý sa stáva nevestou človeka, o ktorom sa hovorí, že je v spolku s diablom! Čoskoro zistí, aké to je nebezpečné a zároveň krásne......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/35_/35641/diablova-nevesta.jpg 445

The Devil´s Bride

Vydáno:, Ikar (SK)

Lembac

Calvininy pohnutky ke sňatku chápu. Vše je lepší než život s jejími "dobrodinci". Dokonce i sňatek s ďáblem. Důvody, proč se chce oženit Rupert, už mi jsou jasné o něco méně. Vznešená společnost prý přehlédne jeho čertovsky zhýralý život, když se očistí ženitbou s nějakou cudnou pannou. Aha!
Většinu knihy se Rupert vyznačuje nepřítomností po boku své ženy. Kam pořád ujíždí (a co tam dělá), to je mi záhadou. Asi zase hýří a smilní. Calvina se najde v dobročinnosti, což se mi líbí. Konec románu obsahuje nejedno zásadní překvapení, mezi něž počítám i zamilování se hlavních postav do sebe. Tak málo času spolu tráví, ale láska si k nim přesto cestu najde.
Hezký standard tohoto žánru.

LilianaFalcon
06.09.2017

Knihu jsem si v knihovně vybrala náhodou, takže to bylo nakonec milé překvapení :-)
Calvina byla poměrně originální hrdinka. Líbilo se mi to pojetí víry a "víry", to jsou většinou až moc hloubavé myšlenky na tenhle žánr...
Jinak to byla prostě klasika. Ničema a svatá. Jen mě trochu zklamalo, že místo toho postupného zamilovávání se to bylo - nesnáším tě- miluju tě.
Jo a ještě nemám ráda, když jsou do hlavní hrdinky všichni až po uši zamilovan a ona o tom neví.
Hvězdička musela jít dolu, šly by i dvě, kdybych od téhle knížky očekávala víc.

Pav
23.11.2016

Na červenou knihovnu pěkný. Ale co má propána znamenat ten přebal. Titulka prý prodává, ale kdybych ji neměla na doporučení, nikdy bych si ji kvůli obalu nepřečetla.

MAXA71
05.05.2016

Jedna z tých lepších romantických.

munka
09.05.2014

Túto autorku mám rada. Kniha potešila, romantika, zápletka, takže doporučujem.

Sidonie.j
11.09.2013

Překvapivý zjištění o Ninianovi na konci knihy, to jsem nečekala...rozhodně si od tý autorky přečtu další knížku, super čtení :-)

jluky
01.05.2013

Krásna romantika, skvelý dej.

jaja10
20.09.2012

Moc hezké, čtivé. Mělo to spád a líbilo se mi, že tam bylo málo zbytečných popisů, jak to občas v nějakých knížkách bývá.